Hello There, Guest! Login Register


Vand Espresor Lelit VIP line 81T

#1
Stare foarte buna, folosit in regim casnic, 2-3 cafele pe zi. Apa Bucovina, backflush saptamanal.
Cumparat in noiembrie 2016, mai mult de un an ramas din garantie.
Insotit de toate accesoriile din pachetul initial la care adaug ca bonus sita Ascasso si portafiltru fara fund (230RON

Pret 1800 lei

valoare)[Image: Fd0vO9U.jpg]
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#2
Salut, sunt interesat de aparatul tau. Ti-am trimis PM cu numarul meu de telefon. Astept un semn de la tine daca mai este de actualitate anuntul.
O zi buna!
Unele lucruri in contact cu prostul ... nu functioneaza!

Bezzera Unica PID MN + rasnita Bezzera BB005 TM, IMS Competition, latiera Motta Europa, tamper Motta 58mm ... si multa apa plata Bucovina
 
#3
Mai e valabil anuntul .Un nr de telefon ?
 
#4
(04-11-2017, 09:59)valyvanilla Wrote: Mai e valabil anuntul .Un nr de telefon ?

Este rezervat colegului catalin2013. Astept confirmare de la el.
Ai PM-ul dezactivat, ti-am trimis e-mail.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#5
Confirm rezervarea!
Unele lucruri in contact cu prostul ... nu functioneaza!

Bezzera Unica PID MN + rasnita Bezzera BB005 TM, IMS Competition, latiera Motta Europa, tamper Motta 58mm ... si multa apa plata Bucovina
 
#6
Din motive personale renunt la achizitia aparatului.
Bafta la vanzare si extractii reusite noului proprietar!
Unele lucruri in contact cu prostul ... nu functioneaza!

Bezzera Unica PID MN + rasnita Bezzera BB005 TM, IMS Competition, latiera Motta Europa, tamper Motta 58mm ... si multa apa plata Bucovina
 
#7
(30-10-2017, 12:36)pacala Wrote: Stare foarte buna, folosit in regim casnic, 2-3 cafele pe zi. Apa Bucovina, backflush saptamanal.
Cumparat in noiembrie 2016, mai mult de un an ramas din garantie.
Insotit de toate accesoriile din pachetul initial la care adaug ca bonus sita Ascasso si portafiltru fara fund (230RON

Pret 1800 lei

valoare)[Image: Fd0vO9U.jpg]

Salut! Ma intereseaza pe mine! Iti las un numar?

Mircea
Lelit PL162T - Bianca, ​Honne Slim 2020, Handpresso Pump, Staresso Portable, Staresso Mirage, Porlex Mini
 
 
#8
Dat fiind ca upgrade-ul a fost intarziat (abia acum am fost anuntat ca au probleme la fabrica) se suspenda vanzarea deocamdata.

Se poate inchide.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#9
Sa ma anunti cand revine la vanzare, poate se leaga ceva
 
#10
(11-12-2017, 17:07)RaresM Wrote: Sa ma anunti cand revine la vanzare, poate se leaga ceva

S-a dat, vezi http://www.espressoman.ro/forum/Thread-Lelit-81T unde am redeschis vanzarea.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)