Hello There, Guest! Login Register


Vand Ceado E5P

#1
   
Vand rasnita CEADO E5P:
- cumparata noua, 28 Aprilie 2016 de la Beantec
- garantie inca 1 an si 9 luni
- stare perfecta, ambalaj original  (a rasnit probabil 7-8Kg de cafea)
- Pret 1900 RON
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
#2
Motivul vanzarii?
Profitec Pro 700, K30 Vario, Kinu M47, diverse accesorii. 
 
#3
(04-07-2016, 11:20)TValentin Wrote: Motivul vanzarii?
A doua rasnita din semnatura Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#4
(04-07-2016, 11:20)TValentin Wrote: Motivul vanzarii?

Nevasta si confortul [Image: smile.gif] Nu va ramane doar a 2-a (rasnita), dar ofera un backup dragut. O sa urmeze ceva cu dozare automata [Image: smile.gif]
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
#5
Sa inteleg ca rasnita Kinu M47 este preferabila lui Ceado E5P? Intreb asta pentru ca vreau sa cumpar si eu una si sa renunt la Ascaso.
Profitec Pro 700, K30 Vario, Kinu M47, diverse accesorii. 
 
#6
Nu stiu daca e preferabila sau nu, asta depinde de scenariul tau de utilizare. Mie imi place mult, dar nu o sa stau sa dau la manivela in anumite situatii (dimineata, musafiri, etc). Pentru asta am nevoie de o electrica si tin 150g in cos. Dar astea sunt scenariul si preferintele mele.
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
#7
(04-07-2016, 11:51)TValentin Wrote: Sa inteleg ca rasnita Kinu M47 este preferabila lui Ceado E5P? Intreb asta pentru ca vreau sa cumpar si eu una si sa renunt la Ascaso.

Salut,

Daca te decizi sa renunti la Ascaso si sa treci pe Kinu M47, as fi eu interesat de ea.

Multumesc.
Nova Simonelli Oscar modded, La Pavoni Europiccola pre-millennium, Ascaso i-mini i1, Hario Skerton, Aeropress
 
#8
Rasnita rămâne la mine(setupul alternativ de la SB). Se poate inchide. Mulțumesc.
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)