• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vand Bosch Tassimo Orange

A fost folosit ocazional de sotia mea fiind cumparat aproximativ de 4 luni. Am ambalajul original. Este impecabil fara semne de uzura sau folosire.A fost cumparat de la Media Galaxy Craiova.
Este ok pentru cine vrea sa incerce aromele cafelei Jacobs , pentru birou  sau pentru "jumatatea noastra buna si indemanatica"  Angel .
Pret 100 lei sau facem un troc cu  1kg de cafea proaspat prajita... Idea
Daca este cineva interesat pot sa ajung in Bucuresti Duminica 12 iulie si in felul acesta transportul este mult usurat eu fiind din Craiova.
Tel : 0741250580

Attached Files Thumbnail(s)

Mahlkonig Vario,Gaggia 2015,IMS Competition Shower Screen+IMS Double 17g RIDGELESS,Latiera 590 ml,Pahar test espresso Concept-Art,Tamper Lelit 58mm

Era sa zic, fără manele pe forum Smile
Dar pana dactilografiem regulamentul...
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Aparatul e cum e, prețul măcar e rezonabiluț.
Profitec Pro 700, Eureka Olympus 75E, GeneCafe CBR 101

(11-07-2015, 23:37)zuluafonu Wrote: Aparatul e cum e, prețul măcar e rezonabiluț.

Up de pret ... 90 lei
Mahlkonig Vario,Gaggia 2015,IMS Competition Shower Screen+IMS Double 17g RIDGELESS,Latiera 590 ml,Pahar test espresso Concept-Art,Tamper Lelit 58mm

Up de pret 70 lei

(25-09-2015, 17:27)ender Wrote: Up de pret 70 lei

Rezervat .

A ajuns la mine. Se poate inchide.
Trebuie sa-l trec in semnatura?
Brasilia Club;Gaggia Espresso; Quamar T80
Ex: Saeco Poemia, Gaggia Color, Dip DK30.

nu, te rugam, nu Smile)
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)