Hello There, Guest! Login Register


Vand Aillio Bullet R1

#1
Vand prajitor Aillio Bullet R1 - capacitate 1 Kg.
A fost achizitionat in septembrie 2016. Este produs in Taiwan si achizitionat din UK.
Prajitorul are garantie 2 ani si este in perfecta stare de functionare.
Se vinde cu toate accesoriile si in cutia originala.
Motivul vanzari: upgrade.
Bonus: adaptorul de evacuare (printat la imprimanta 3D), tubulatura de inox flexibila de 1m x 80mm + sonda aditionala BT + 2 Kg de cafea verde.

Pret: 2200 EURO negociabil.


[Image: s6KyKzC.jpg]
[Image: 7rF2Okj.jpg]
[Image: iXRAcgl.jpg]
[Image: gnPSqiG.jpg]
[Image: hkJLk6q.jpg]
[Image: kw92ZnF.jpg]
[Image: 1wkLsOf.jpg]
Expobar Brewtus IV | Honne
 
#2
Frumos, n-am ce zice! De glonț, desigur.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#3
cred ca o sa trebuiasca sa-l postezi si pe forumuri dinafara...
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
#4
Corect, un anume M68 asa s-a dat Wink
 
#5
Multumesc mult pentru sfat.
Expobar Brewtus IV | Honne
 
#6
M68 tot pe Espressoman s-a dat, cauta străinii în disperare si urmăresc bursa de aici căci stocurile se topesc brusc.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
eu am spus asta fiindca pe aici suntem putini prajitori si dintre cati suntem si mai putini au de unde / sunt dispusi sa cheltuie pretul cerut pe el, cu toate ca eu sunt de parere ca merita banii in conditiile in care unul nou acu ajunge pe la 3350$ la precomanda cu tot cu transport si vama, iar asta-i f. putin folosit (n-avea cand sa-l foloseasca prea mult Ovidiu in regim de uz casnic) si cu livrare imediata.

cred ca toti prajitorii de altfel saliveaza la pozele cu el. [Image: smile.gif]
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
#8
Da Fane , eu m-as baga...dar ce fac cand voi avea nevoie de vreo "pesa " pentru el , alerg pe afara sa gasesc ...si apoi 1 kg capacitate nu e cam mult pentru uz casnic ?...in rest e exceptional si salivez si eu la imagini...( cred ca ar veni mai des zibeta la el... [Image: biggrin.gif] ...)
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101
 
#9
Pretul de nou al prajitorului cu toate taxele platite depaseste 3.100 €.
Expobar Brewtus IV | Honne
 
#10
Nu iti face griji de piese, orice se poate (re)face in tara.
 
#11
@Levo: Cantitatea minima recomandata este de 300g.
 Dar se poate praji cu siguranta si mai putin, am vazut persoane care au prajit cu sucess si 1xx g, dar desigur ca fara sonde, pentru ca nu pot masura. Eu am prajit numai intre 5xx si 7xx grame.
Aillio - producatorul prajitorului este foarte receptiv si comunicativ la probleme si nu am vazut sa nu fie rezolvata pana acum vreo problema.

Prajitorul este rezervat actualmente pentru un coleg de pe forum.
Expobar Brewtus IV | Honne
 
#12
Prajitorul a ajuns in posesia unui coleg de pe forum.
Pretul final 9.300 lei.

Multumesc, se poate inchide.
Expobar Brewtus IV | Honne
 
#13
ma bucur ca jucaria a ramas la un forumist de al nostru.
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)