• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Vând expresor Lelit PL41TEM nou

Bună ziua,
Se vinde acest expresor cumpărat în 9 martie 2016 de la expressocafe.ro.
Din păcate prietena mea nu s-a putut acomoda cu el oricât aș fi încercat, așa că sunt nevoit să-l pun la vânzare. Vrea cafele lungi și spălăcite  Huh
S-au făcut maxim 15 cafele și se vinde exact cum a venit, inclusiv sita blind și filtru cadou, ambalaj.

Preț 1900RON

viorelovidiu@yahoo.com
LELIT PL41TEM - MACAP M4D - Inox tamper from Dobro_c

Salut. Este 1995 lei in tabelul de reduceri cu tamper de inox cadou.
La Pavoni Europiccola Lusso, Ascaso I-Steel I1

Nu l-am plătit cash și de aceea l-am luat de acolo. Dacă îl aveam de câteva luni, prețul ar fi fost mult mai mic dar are doar o săptămână...
Asigur și transport gratuit în țară.

Mulțumesc.
LELIT PL41TEM - MACAP M4D - Inox tamper from Dobro_c

Aparatul poate sa faca si cafele lungi si spalacite!
Bezzera Strega, Mazzer Major, Lelit PL41PlusT, Mahlkonig Vario.

(15-03-2016, 11:50)Pascalau Wrote: Aparatul poate sa faca si cafele lungi si spalacite!

Da, dar trebuie putin antrenament chiar si pentru astea lungi. Si niste cafea gata macinata de calitate indoielnica dela supermaket. Eu zic ca este mult mai usor cu capsule - si mai curat.

PS: Glumeam - bafta la vanzare!
Bezzera BB005 TM, Aeropress, Hario v60 Icecoffee Maker, Lelit PL41TEM, Lelit PL43MM

Sefu, dar iti pui apa fierbinte in ceasca / cana si apoi extragi 30-45g de cafea peste. Si sotia mea bea cafele lungi. Deobicei ii fac 1:1, apa:cafea. Succes!
Lelit PL41E^i*Steel 1^Lelit PL100

@viorelovidiu

Vezi te rog regulamentul bursei de vanzari inainte de a posta.
La Scala Butterfly, OE Pharos, Gino Rossi RR45, AeroPress, V60, prajitor tip corretto

Și încet, încet pui mai puțină apă și o aduci aici pe forum.
Gaggia Evolution; Aristarco EMA75; Diy glass tamper.

Topicul se inchide pana la alinierea cu Regulamentul Bursei
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)