Hello There, Guest! Login Register


Vând Saeco Poemia

#1
Espressorul a fost achiziționat în Ianuarie 2016 teoretic mai are garantie însă nu gasesc factura.
L-am folosIt în regim casnic 2 cafele pe zi doar cu apa Bucovina.
Portafiltrul l-am transformat în bottomless (l-am taiat) dar pun la dispoziție și un portafiltru nou.
Ca și accesrii vine cu ceea ce avea în cutie adică sita simpla, dubla și sita pt pad-uri, în plus pun la dispoziție și un tamper.
Prețul 400 lei negociabil.
[Image: xYJ4RyD.jpg]
[Image: gUvRfGr.jpg]
[Image: ESMTkPi.jpg]
Now: Lelit PL92T, Kinu M47
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard
 
#2
UP....cu ocazia asta mai coboram si pretul 370 lei
Now: Lelit PL92T, Kinu M47
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard
 
#3
Hmmm....
Probabil dîn cauza apropierii zilei de Sf.Valentin avem buget limitat poate consoartele noastre nu-s încântate de ideea unei cafele bune poate din cauza ca n-au baut o cafea așa cum ar trebuia fie.
Nu zic ca acest aparat scoate creme de la creme dar e o portiță către drumul cel bun.
Încerc sa-l fac mai interesant așa ca mai cobor nițel prețul cu 10%.
Preț nou: 333 lei
Now: Lelit PL92T, Kinu M47
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard
 
#4
Espressorul s-a vandut unui coleg de pe forum din Arad, incepator de felul lui, mai are nevoie si de rasnita si apoi poate sa inceapa experimentarea, ii doresc extractii reusite.

Pretul la care s-a vandut este 250 lei.

Thead-ul se poate inchide.

Multumesc
Now: Lelit PL92T, Kinu M47
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)