• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Userul 2000

Incepe numaratoarea pana la userul 2000. Doamne, cine se gandea acum 3-4 ani la 2000 de insi inregistrati si 40-50.000 vizitiatori pe luna?!

Sa vedem ce prajitor face cinste  Smile 

Suntem la 1992....
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Iar?!
Parca am mai avut discutia asta acu juma de an...
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Reply
Useri 1000 a fost atunci Smile
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Sunt dispus sa ii ofer userului cu numarul 2000 un pachet cadou compus dintr-un set V60 si doua cafele la alegere. Daca userul are deja V60 sau nu este interesat de metodata asta de preparare a cafelei, raman doar cafelele. (mai jos un link cu pachetul cadou)

https://www.blubeancoffee.ro/cadouri-ech...t-v60.html

Reply
Super, multumim Ionut!
Sa stam cu ochii pe înscrisi

Reply
1999

Reply
? Pe forum apare deja userul 2000 de la 17:42...
PL043MMI, M38, Brikka, ibric, AeroPress... and V60/Hario Buono

Reply
Roxana_ag

Felicitari!

Reply
Liviu, cum procedam, iei tu legatura cu Roxana?

Reply
Ii dau un pm si un email. Sper sa ne raspuda Smile

Reply
(21-09-2015, 09:57)Lyvyoo Wrote: Ii dau un pm si un email. Sper sa ne raspuda Smile

Bunaaaa!

Premiul de la Cluj - BlueBean Coffee a ajuns la mine ieri Smile Va multumesc mult!

Inca nu am incercat cafeaua, urmeaza sa va anunt impresiile. Smile Cu prilejul acesta am vizitat si site-ul si mi s-a parut foarte interesanta ideea cu abonamentul pentru livrare cafea termen scurt/mediu/lung.

Roxana.

Reply
Bun (re) venit userului 2796, sirpet2001!!! 
*prietenii stiu de ce Smile
*incantat de revederea de azi de la Sarkis, dupa aproape 5 ani

Reply
Wow, nu o data l-am facut sa sughita. Bun venit! Aveam nevoie si de un sir.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Brikka|Aero Press|Anfim Lusso|Kinu M47F|Aillio R1 Bullet|.

Reply
Vă mulțumesc. Sunt la fel de încântat și eu Smile

Ma tot uit pe aici și văd că ați făcut o treabă excelentă. Felicitări!

Reply
Te salut
sirpet2001, bine ai revenit! Hi
LaMarzocco GS/3-AV, K30 Vario, Kinu M68, Hottop P

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)