• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Upgrade de la grupul E61

Nu e cazul meu, il iubesc pe Brewtusica pentru ce scoate in ceasca, iar pana va aparea un GS3 EP (adica un Strada EP in miniatura), la pret de dumping, se schimba prefixul deceniului Smile 

Am deschis acest topic fara o nevoie de raspuns imediata, pur si simplu ca sa existe si pentru viitor, in urma mai multor intrebari, avand ca si ipoteze de lucru situatii de genul: ai maaaaxim 4000E in buzunar, vrei sa sari din barca lui E61 si nicidecum nu ai da 3600E pe profilare tot prin E61, nu esti atras de leviere, vrei un grup saturat sau alt tip de grup non e61 ce ofera stabilitate liniara, control electronic de temperatura si alte "bonusuri".   Asadar va invit sa postati pe aici atunci cand gasiti nouati sau stiri vechi prea putin bagate in seama, despre aparate performante cu un grup, non E61.  Ca sa nu fie discutii incinse ca alta data, rog sa fim la subiect, pozitivi, fara struguri acri, fara lupte intre "aparatul X modifcat care face acelasi lucru ca Y de jdemii de euro." 

Si ca sa incep eu, exista unele alternative in zona profesionala, dar au doua grupuri si nu exista planuri pentru un grup, insa ca idee se apropie functional de exemplele pe care as fi vrut sa le dam aici, gen San Remo Racer, Elektra Indie etc  Stiu ca s-a vorbit si despre Decent espresso, dar eu unul inca sunt sceptic, electronica asta fiind destul de scary daca te gandesti la fiabilitate, discutilie fiind in topicul dedicat.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)