• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

UTILIZATORUL CU NR 1000 !

" Acum avem 997 membri înregistraţi."

Il vom cunoaste , oare , maine pe membrul cu nr. 1000 ?
LaMarzocco GS/3-AV, K30 Vario, Kinu M68, Hottop P

Reply
Nu credeam ca vom depasi asa curand numarul magic Smile

Ar fi o ocazie buna pentru un prajitor de cafea sa ii ofere numarului 1000 un premiu frumos... Smile
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Vrei o invazie de clone???
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Reply
nu cred ca s-ar clona nimeni pentru o punga de cafea. e un forum de tinuta
Gaggia Classic, Lelit PL043MM, Ridgeless VST 18g, Hario Mini

Reply
Pregatiti sampania!

999...
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Azi e ziua cea mare Smile
Expobar Brewtus IV , M Vario , VST , Dinamometric , Knock Box , V60 , Hario Mill and more

Reply
Laurentiu2014, felicitări, esti userul 1000! Un pas mic pentru tine , un pas imens pentru comunitate Smile

Poate ne si spui doua vorbe despre pasiunea ta pentru cafea...

Reply
(27-04-2014, 11:52)Lyvyoo Wrote: Laurentiu2014, felicitări, esti userul 1000! Un pas mic pentru tine , un pas imens pentru comunitate Smile

Poate ne si spui doua vorbe despre pasiunea ta pentru cafea...

Beau cafea din comunism ,la ibric .Si in 2008 am avut sansa sa lucrez cu o mare firma italiana de constructii: asa am desoperit cafeaua expresso.
Multumesc petru urari.
Cu stima,
Laurentiu

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)