Hello There, Guest! Login Register


Timp petrecut online

#1
M-am uitat azi pe profilul meu si am avut o surpriza...forumul zice ca am o saptamana si 14 ore petrecute online... recunosc ca am citit aproape tot forumul dar, tinand cont ca sunt pe forum de o luna si o saptamana, aproximativ, e putin ciudat...Huh
Eroare de site sau o fi din cauza ca folosesc tapatalk si se mai logheaza si fara mine?
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler
 
Reply
#2
Varianta doi! Vezi ce optiuni ai in Tapatalk in acest sens, caci iti face si trafic care la un moment dat s-ar putea sa-l platesti daca iti depasesti planul de date ales.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#3
Stau bine cu traficul si nu gasesc setari pentru asa ceva in tapatalk...oricum, nu e o problema. Era mai mult o curiozitate...Shy
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler
 
Reply
#4
Ai ultima versiune de Tapatalk? Daca da, ce optiune ai activa la settings->notifications? Ar trebui sa fie ceva cu "push".
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#5
Nu am nimic cu push insa exista, la notification, optiunea "how often to check" si este la 30 d min...si cred ca asa o sa ramana...Angel
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler
 
Reply
#6
Daca ai ultima lor versiune, ar trebui acum dupa update-ul facut de mine sa gasesti optiunea "push notification" undeva in aceeasi zona (settings/notifications). Asta ar insemna ca nu mai esti mereu online si primesti atentionare la mesaj nou. O sa verific si eu de pe tableta cand o sa o am la indemana.

Eventual poti incerca un log out din Espressoman, pe aplicatia Tapatalk si apoi log in iarasi.

Sper sa nu ma insel cu cele spuse mai sus. Nu am studii php/webdesign/html etc. Adica sper ca asta sa insemne acel push Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#7
Tapatalk 4, delogat si logat, fara push...
Oricum nu sta permanent online insa verifica la fiecare 30 min...ajustabil dupa preferinte. Pentru mine nu e o pb cu traficul.
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)