• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Timisoara - Sun Coffee Roastery - 15% reducere pentru cafea verde si prajita

Incepand de astazi, prajitoria de cafea Sun Coffee Roastery acorda espressomanilor un discount de 15% pentru oricare dintre sortimentele de pe site, indiferent ca sunt in stare verde sau prajita. Discutiile generale sunt pe topicul dedicat.

Conditia este sa intrati pe site-ul prajitoriei, suncoffee.ro , iar in modulul de comanda la sectiunea Cupoane sa inserati codul de reducere "espressoman.ro"

Transportul:

Timisoara - (max. 48 h)  (GRATUIT la comenzi peste 70 lei)

Romania - (2 - 4 zile )  (GRATUIT la comenzi peste 150 lei)
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Doamne ajuta . In sfarsit prajitorie in Timisoara Smile
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola+PID, Mahlkonig Vario, La San Marco SM95, Kinu M68, cantar Brewista, V60, Aeropress, Hario mini  

Reply
Cooool:
A apărut 1 eroare

Acest cupon a fost deja folosit
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm

Reply
(22-03-2016, 21:41)amarok Wrote: Cooool:
A apărut 1 eroare

Acest cupon a fost deja folosit

Scuze inca o data, problema rectificata Smile

Reply
Salut,codul de reducere pt.cafea de suncoffe de unde se ia?
Gaggia Baby Class

Reply
(02-06-2016, 19:37)Uidivoro Wrote: Salut,codul de reducere pt.cafea de suncoffe de unde se ia?

In casuta "cupoane" scrieti espressoman.ro

Reply
(02-06-2016, 20:23)Milan SunCoffee Wrote:
(02-06-2016, 19:37)Uidivoro Wrote: Salut,codul de reducere pt.cafea de suncoffe de unde se ia?

In casuta "cupoane" scrieti espressoman.ro

ok,mersi,acu comand si eu
Gaggia Baby Class

Reply
Salut la toti  astazi am cumparat si eu dat fiind faptul ca sunt la inceputurile acestei aventuri cu acest fruct minunat abia astept sa imi ajunga sa incerc cele 3 sortimente care erau pe stoc [Image: smile.gif]
Delonghi EC 191 DC . Rasnita Bosch MKM6003 . Sita La Pavoni 53 mm,12 gr.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)