• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Test

GASITI OMUL PRINTRE BOABELE DE CAFEA!

E ciudat - dupa ce o sa-l zariti, va veti intreba:
"Cum de nu l-am vazut de la inceput?"

Doctorii au concluzionat ca daca il gasiti in 3 secunde - jumatatea din dreapta a creierului dvs este mai bine dezvoltata decat la majoritatea oamenilor.
Daca va trebuie intre 3 secunde si 1 minut, jumatatea din dreapta este normal dezvoltata.
Daca va trebuie intre 1 minut si 3 minute, jumatatea din dreapta functioneaza cam lenes, va recomandam sa papati proteine!
Daca nu-l descoperiti nici dupa 3 minute, sfatul este sa exersati mai mult acest gen de exercitii, ca sa puneti creierul la treaba!
Si...DA, barbatul este acolo!

Bezzera Strega, Mazzer Major, Lelit PL41PlusT, Mahlkonig Vario.

Reply
Da..., omuletul este "acolo" si are nasul borcanat. Big Grin
BZ10S PM//VH*Mahlkönig//15&18 Ridgeless*VST//PF naked//T.d.Concept-Art//man at work

Reply
Asta e?

Attached Files Thumbnail(s)

Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Faci misto? Big Grin
BZ10S PM//VH*Mahlkönig//15&18 Ridgeless*VST//PF naked//T.d.Concept-Art//man at work

Reply
Nu..serios...asa am crezut, caci se vede silueta unui om mic. Ai alta varianta?
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply

Lelit PL 41 TEM + Lelit PL 043 MM + pitcher + tamper Motta + tamper dinamometric Concept-Art, Kinu M-47

Reply
mai in stanga si mult mai jos Smile
Profitec Pro 700, Eureka Olympus 75E, GeneCafe CBR 101

Reply
Of! Nu trebuie spus sau aratat... Se pierde toata... aroma Exclamation

Reply
Hai ma ca merge si al meu Smile Are chiar si umeri Smile

Oricum, buna asta Pascalau!

Reply
E ala cu ochiul stang astupat? Ptiu, sa vezi acu ce o sa ma chiombez dimineata in borcanul cu cafea, sa nu cad in canibalism. Da, am vazut acum la Sorin2505.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Brikka|Aero Press|Anfim Lusso|Kinu M47F|Aillio R1 Bullet|.

Reply
Acum imi dau seama ca figura omului din cafea seamana cu trainerul de espresso Mihai Pamfil Smile

Reply
Cred ca e un emigrant de prin Kenya gasit in sacul de cafea.Big GrinBig Grin

Reply
Cred ca ar fi bine sa se stearga/editeze hint-urile. Altfel s-ar putea crede toti superdezvoltati pe partea dreapta.

Personal sunt normal, am observat "omul" dupa ~25 secunde, cam cat dureaza o extractie. Smile
Rasnite: La Cimbali Junior, PeDe Dienes, BeHa, Leinbrock's Ideal
Espressor: Gaggia Evolution cu OPV si PID

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)