Hello There, Guest! Login Register


Poll: Va doriti un buton "Thank you" pe care sa apasati atunci cand un user posteaza o informatie utilza pentru voi?
You do not have permission to vote in this poll.
Da
100.00%
15 100.00%
Nu
0%
0 0%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Sugestie Optiuni noi in Forum

#31
Merci, chiar vroiam sa vad ce setari mai trebuiesc facute pt ssl pt ca apar alerte de MIxed Content, dar in Mybb totul e impartit in jdemii de template-uri , nu editez doar un fisier css... In global.css nu apare acel rand.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#32
Randul nu apare in .css, cred ca in sursa .php.
Am atasat randul in original pentru a fi cautat cu search in folderul sursa.
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
Reply
#33
(18-09-2014, 11:23)Mihai.B Wrote: Salutare all,

Am vazut ca exista versiuni/template-uri de forum care au buton de Like si/sau Thanks.php_bb cred ca erau.
Am vazut asta pe xda-developers.com
Cred ca e util sa dau un Thanks celui care pierde timp sa-mi scrie si sa-mi explice te miri ce...in multe cazuri mura-n gura.
Este doar o sugestie...decideti voi daca se poate aplica in cazul de fata.

In acest moment, odata cu inaugurarea functiei Alerts, am posibilitatea sa implementez aceasta functie. 
Voi edita prima postare cu un sondaj unde va rog sa raspundeti cu Da sau Nu.
Eu nu o consider neaparat utila, poate doar pentru sectiunea bursa unde s-ar putea vedea nu numai nr de postari ci si un anume grad de recunostinta al altor useri fata de respectivul.

Voi decideti, platforma tehnica este "Thanks ready"  Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)