• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Sfaturi la cumparare

Servus,după ce am citit acest forum m-am decis sa încep sa beau cafea....vreau sa achizitionez set complet din semnătura LyvyoExpobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario, VST 18g ridgeless, La Marzocco 7g ridged, Tamper Concept Art dinamometric, baza tampare Concept Art
Pot fi ajutat cu informații privind prețul , loc ,modul in care pot sa le achizitionez? Multumesc !

Reply
"Semnătura" lui Liviu , face în jur de 1800 - 2000€. Ce zici ? 😕
Cea mai mare parte a componentelor semnăturii le găsești aici:
http://www.espressoman.ro/reduceri-la-es...i-rasnite/
Expobar Brewtus IV-R | Mahlkonig Vario | Tamper dinam. Concept-Art | GC CBR-101

Reply
Am o semnatura sexy Smile
Intr-adevăr, acela este linkul spre pagina de reduceri, formularul 2 trimițând cererea de discount către importatorul Caffea.ro, cu certificarea provenienței de pe Espressoman. Altfel Nu le acorda in mod direct.

Ca si preturi, da, se adună... Brewtus e 1300E, Vario 1700 lei, tamperul dinamometric vreo 300 si ceva de lei, sită Vst (nu e obligatoriu căci sunt ok si cele originale) 130 lei bucata, in afară.

Ca o avanpremieră, tocmai ce m-a intrebat Marian Alexe "care este site-ul producătorului VST? Smile" Deci sperante sunt...
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
multumesc. sper cat mai curand sa intru in randul esspresoman-ilor

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)