Hello There, Guest! Login Register


[Schimb] GPS cu Espressor

#1
Salutare espressomani,

Tinand cont de faptul ca este prima mea postare pe forum, (citesc cu deosebit interes materialele de aici de multa vreme, insa abia acum cateva zile mi-am facut cont) vreau sa incep prin a va multumi pentru informatiile oferite si pentru timpul, munca si dedicatia cu care contribuiti la dezvoltarea acestei comunitati.

Pentru a nu o mai lungi, dupa cum spune si subiectul topicului, ofer la schimb un GPS Serioux UPQ550T2 nou, cu 3 ani garantie la Depanero, pentru un espressor second-hand mai vechiut, dar care sa isi faca treaba cum trebuie.

Cateva detalii tehnice despre dispozitiv:

Procesor: 800Mhz
Ecran: 5 inch * 12.7 cm
Rezolutie: 480x272 px.
Redare: Filme, Muzica, Documente
FM: Transmitator FM
Memorie: 4GB
Memorie RAM: 128MB
Slot Card SD

Pachetul contine:

Manual, cablu de date, alimentare auto si suport pentru parbriz.

Dispozitivul ruleaza iGO Primo cu ultimele harti diponibile pentru toata Europa.

Momentan am o 'jucarie' de espressor (Briel Cadiz - producator din Portugalia), primit de la cineva care nu prea a stiut cum sa-l intretina/utilizeze, care imi scoate peri albi, iar din lipsa de fonduri pentru a-mi cumpara unul nou, apelez la varianta asta. Ca idee as mai putea sa dau si o mica diferenta de 100 - 150 lei si sunt interesat in mod deosebit de un Gaggia Evolution.

Nu stiu daca se accepta tipul acesta de propunere de schimb aici, din ce observ fiind singura de tipul acesta de pe bursa, asa ca rog stergerea acesteia in cazul in care incalc vre-o regula a forumului, cu scuzele de rigoare.
:: Gaggia Classic :: Ascaso i-2 D ::
 
#2
Rectific:

...si pentru timpul, munca si dedicatia dedicarea cu care...   Blush

Si o poza orientativa, e vorba despre modelul acesta:

[Image: 204j80.jpg]
:: Gaggia Classic :: Ascaso i-2 D ::
 
#3
Buna venit,
E chiar ok propunerea, cum sa nu...
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#4
Bine v-am gasit,

Bine, v-am gasit demult, dar abia acum s-a ivit oportunitatea de a interactiona in mod direct...

As vrea sa fac mentiunea ca GPS'ul este 100% nou, cu folie pe display, doar i-am pus softul si hartile, el venind fara aplicatia de navigatie. Eu actualizez harti pentru dispozitive GPS si am cumparat de BlackFriday mai multe aparate ca si cel prezentat mai sus, asadar pot sa ofer fara probleme chiar unul sigilat.
:: Gaggia Classic :: Ascaso i-2 D ::
 
#5
Oferta mea nu mai este valabila, am dat toate dispozitivele, deci se poate inchide.

Multumesc
:: Gaggia Classic :: Ascaso i-2 D ::
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)