Hello There, Guest! Login Register


SAB cu grup E61, pompa rotativa si conexiune la retea

#61
cat te-a ajuns distractia ?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#62
Observ ca esti extrem de bagaret  in vorba, indiferent de topic sau ca stii sau nu despre ce este vorba. Dar te inteleg  [Image: smile.gif]  si am sa fiu amabil cu tine raspunzandu-ti la intrebare (chiar daca eu nu sunt o persoana extrem de sociabila).
Distractia cum o numesti tu, pasiunea cum o consider eu, m-a determinat sa scot din buzunar pt achizitie si revizie, aprox. 1500 ron.
Pentru mine a meritat tot efortul si timpul alocat reconditionarii aparatului pt ca am acum in folosinta casnica o mica bestie de doar 35-40 kg. care ar face fata fara probleme unei utilizari semi-comerciale.
Daca ai timp, rabdare si putin curaj te indemn sa incerci o astfel de provocare.....nu vei regreta  [Image: smile.gif]
Iar cum pofta vine mancand, evident ca am continuat sa cheltui bani pe ,,fundul ei'' : duza abur tidaka, termometru pt grup, portafiltru fara fund, sita ims, tamper cu baza concept-art, latiera motta europa.....nici numai trag linie ca ma enervez
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)