• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Refund.me serviciu compensatii companii aeriene

Salut!

As dori sa fac cunoscut acest site refund.me celor care au intampinat neplaceri legate de zboruri anulate, conexiuni pierdute, in general daca ajungi la destinatie cu cel putin 3 ore intarziere(zbor cu plecare/sosire din EU) esti indreptatit la o compensatie....si nu ma refer la un voucher din partea companiei aeriene pentru un suc in aeroport.
Eu pentru 2 zboruri in ultimile 8 luni(unul cu plecare intarziata din Miami si pierdut legatura in Viena si celalat anulat din cauza unor defectiuni tehnice de la Bucuresti-Frankfurt-Tampa am primit 410 euro pentru fiecare zbor).Plata se face in cont SEPA sau Paypal.
Compensatie totala e 600 euro/zbor insa compania germana opreste 25% comision plus TVA.
Sper sa va fie de folos!
Rocket Espresso Cellini Evoluzione V1,Compak E8 on demand,VST 18g ridgeless,Espro VST tamper,Mypressi Twist v2

Reply
chiar si pentru low-costeri?
La Marzocco Linea 1EE; La Scala Butterfly HX (in vanzare); Mazzer Mini Timer || Chisinau, RM

Reply
La mine a fost vorba despre Lufthansa si Austrian.
Rocket Espresso Cellini Evoluzione V1,Compak E8 on demand,VST 18g ridgeless,Espro VST tamper,Mypressi Twist v2

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)