Hello There, Guest! Login Register


Reducere de Blk F-day la ce?

#1
Acum o saptamana m-am hotarat sa achizionez o sita de 7g LM de la caffea.ro. Dupa patru zile sunt sunat de un baiat de la livrari, ca sita o pot ridica, si aleg sa o ridic personal de la magazinul de pe Mosilor. In momentul in care am vrut sa o iau de la ei, am ramas neplacut surprins de faptul ca sita pe care vroiau ei sa o vanda, era un rebut, si singura de fapt aflata pe stoc.
Dupa doua incercari esuate din partea unui baiat aflat dincolo de tejghea (de altfel, extrem de ambabil), de a face o cafea rezonabila, si un telefon dat de el la cei responsabili, situatia a ramas in aer, mai exact comanda.
Astazi, am constatat ca de blk f pe acest site, se ofera reduceri, de la 30 la 25 lei si pt aceasta sita, si nu imi este clar daca reducerea este pt a marca evenimentul de astazi, sau poate gasesc vreun fraier sa-i vanda sita in cauza.
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
#2
Eu am luat sita de la Bristot, acum 4 ani, aceeasi. Am fost 3 useri daca nu ma insel. Eu, Fane si Torin parca. A mea s-a nimerit sa aiba uleiuri de cafea pe ea, semn ca a fost folosita. Celelalte erau noi. Sau ma rog, am pastrat-o eu pe cea folosita. Dar functional nu am observat nimic deformat la ea. De fapt, daca ai inspiratia sa tii o sita buna in detergent de backflush, o poti vinde ca noua oricand, caci nu prea se vad urmele de uzura pe ea.

Ia-o cu 7 lei de aici.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#3
Un pret foarte bun in comparatie cu cel pe care am vrut sa il platesc celor de la caffea.ro, insa este cam tarziu...am facut o comanda aici deja

iti multumesc totusi pt solutia propusa
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
#4
Pai e mai bine VST...alta liga!
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)