Hello There, Guest! Login Register


Rasnita VARIO Mahlkonig ! Pret BOMBA!!!

#1
Vand rasnita Vario Mahlkonig, in garantie!
Pret bomba!!!: 1.490 RON

Rasnita a fost achizitionata in mai 2012, pe canal oficial, de la distribuitorul Mahlkonig in Romania (S.C. Partener Coffee Services S.R.L - Dl. Marian Alexe), cu garantie 2 ani (valabila pana in mai 2014).

Rasnita este impecabila din toate punctele de vedere!!! Calibrarea este perfecta "din fabrica". Nu prezinta nici o zgarietura (nici macar zgarieturi superficiale). Practic, este ca noua!!! (si va asigur ca nu exagerez...)

Rasnita a fost folosita foarte putin, pentru ca, de la data achizitionarii si pana in prezent, o buna perioada am fost plecat din tara. Chiar si atunci cand am fost in tara, a rasnit doar 15 g - 18 g, 5 zile pe saptamana.
Practic, este o VARIO Mahlkonig cu rodajul facut! (rodajul reprezentand un mare avantaj...)

Rasnita se poate vedea, proba si preda personal in Ploiesti. De asemenea, se poate trimite prin curier, cu plata ramburs, in orice colt al tarii.

P.S.
Ma despart cu greu de ea, mai ales ca a confirmat zicala "probabil cea mai buna rasnita casnica din lume"...
Motivele pentru care o dau sunt unele mai triste, de natura medicala, pentru care trebuie sa "ma las" definitiv de cafea si pe care nu vreau sa le dezbat aici.
Nu ma intrebati de espressor - deja a plecat catre un prieten. Ar fi plecat si rasnita, dar deja are una la fel.

Pentru orice detalii, inclusiv date de contact, va astept pe PM.
Cu drag,
Cristi

(Am incercat sa pun si poza, dar imi spune ca fisierul este prea mare... Cand ajung acasa, voi face si poze cu rezolutie mai mica si le voi posta..)
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
#2
Salut. O iau eu... Daca tot mi-ai dat espressorul, e pacat sa nu iau si rasnita.
Brewtus, Honne, Mazzer Major, Kinu M47 Classic
 
#3
KrisssKros, ai mesageria dezactivata.
Brewtus, Honne, Mazzer Major, Kinu M47 Classic
 
#4
Am activat si mesageria. Sper sa mearga acum
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
#5
S-a vandut.
Se poate inchide.
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
#6
Cine este fericitul?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
Eu.
Brewtus, Honne, Mazzer Major, Kinu M47 Classic
 
#8
Felicitari! Te-a dat peste cap intalnirea din weekend Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#9
Noah...amu' sa vedem test comparativ @Pascalau Smile
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)