• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Rasnita Mahlkonig Vario Home

Exclamation 
Vand rasnita Mahlkonig Vario Home ultimul model cumparata pe 29 Decembrie 2015. Deci are garantia aproape completa.

Rasnita este practic noua, folosita pentru aproximativ 1kg cafea.
Este modelul cu suport pentru portafiltru din inox.

Motivul vanzarii: upgrade.

Pret: 1700Ron + transport (sau predare personala Constanta, eventual Bucuresti)
Detalii la tel 0722111122

[Image: Vario.jpg]
LaSpaziale S1 Vivaldi II, Mazzer Mini E Type A, IMS Competition Shower Screen & Filters, Naked PF, Cantar Brewista, Tamper by dobro_c, Sotie aproape exasperata

Pret special pentru Miercuri 3 februarie predare personala in Bucuresti:
1650Ron
LaSpaziale S1 Vivaldi II, Mazzer Mini E Type A, IMS Competition Shower Screen & Filters, Naked PF, Cantar Brewista, Tamper by dobro_c, Sotie aproape exasperata

Prețul rămâne cel din promoția de Miercuri:

1650Ron

Noul pret 1575Ron

Garantie ramasa 22luni !!!

Salut
Am lăsat un mesaj pe PM.
Toate bune
Vibiemme Domobar Super PID 2B (DeeDee), Eureka Zenith 65 E, Motta 9 Bar, baza tampare Motta, portafiltre ECM  

Salut,

Nu am primit PM.

Da-mi numărul sau suna-ma 0722111122

Numai bine,
Sorin

Se poate inchide.

S-a dat unui cititor de pe forum cu 1600Ron (in rate).

Multumesc

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)