Hello There, Guest! Login Register


Quick Mill Silvano

#1
A venit vremea pentru upgrade.
Espressor luat din forum in perfecta stare de functionare, la fel il vand si eu, mici urme de folosinta care nu afecteaza performantele. Boiler pentru espresso si thermoblock pentru abur, se poate face in acelasi timp espresso si crema de lapte. http://www.perfectespresso.ro/ro/produs/...4005--555/
Pret 1850lei negociabil.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#2
Portfiltrul e de 58 mm? Accerii nu include?
Now: Lelit PL92T, Kinu M47
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard
 
#3
de 58, portafiltru l am modificat la naked si nu prea a reusit design-ul, il tin pentru probe.
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#4
Aha, ok.
Acum am văzut ca am scris greșit. ...Accesorii nu are nimic? Tamper? Site? etc...
Now: Lelit PL92T, Kinu M47
History: Lelit PL41TEM la 9 bari, sita dus IMS, sita Ascaso Precision Filter, Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard
 
#5
toate sunt schimbate cu accesorii de la Concept Art si le pastrez pentru urmatoarea achizitie.
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#6
Am trimis mp dar se pare ca nu s-a vazut. Se vinde fara portafiltru?
Lelit PL41TEM \ Kinu M47 \ Ascaso I-steel i1 \ Gene Cafe CBR 101 \ L-Beans tamper holder
 
#7
Mai este valabil anuntul ?
Lelit Bianca V3, rasnita G-IOTA vs,  Kinu M47,  for sale Expobar Brewtus IV 
 
#8
Este valabil dar se suspenda vanzarea pana procur accesorii, portafiltru, cosuri de 7g si 14g, latiera de 350ml si cantar cu o zacimala. Acum imi dau seama de greseala, pentru incepatori este f important sa aibe minimum de accesorii(ma gandesc si la un Mazzer de 64mm, discutam in pm).
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#9
Asa cum am promis, si accesorii. Urmeaza rasnita.
Nu ma grabesc, Strega este rezervata pana la sfarsitul anului, deci pot sa astept si eu.
Vine Mosul la Oradea [Image: smile.gif] ????


Attached Files Thumbnail(s)
   
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#10
uitasem de timer, si un mic accesoriu pe care multi nu il folosesc, dar la mine mangaie grupul in fiecare zi [Image: smile.gif]
Nu, rasnita nu o vand, deoarece am luat-o de la un user drag mie.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#11
(13-11-2016, 08:56)Mariano Wrote: uitasem de timer, si un mic accesoriu pe care multi nu il folosesc, dar la mine mangaie grupul in fiecare zi [Image: smile.gif]
Nu, rasnita nu o vand, deoarece am luat-o de la un user drag mie.

salut,mai este valabil anuntul?
 
#12
da Gabriel, ai pm.
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#13
s-a vandut in afara forumului, multumesc pentru gazduire.
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)