• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Quick Mill Silvano

A venit vremea pentru upgrade.
Espressor luat din forum in perfecta stare de functionare, la fel il vand si eu, mici urme de folosinta care nu afecteaza performantele. Boiler pentru espresso si thermoblock pentru abur, se poate face in acelasi timp espresso si crema de lapte. http://www.perfectespresso.ro/ro/produs/...4005--555/
Pret 1850lei negociabil.

Attached Files Thumbnail(s)

Quick Mill Silvano, Quamar Q13E, cosuri 7-14-17-21g  La Marzocco Strada, accesorii Concept Art, Gene CBR 101.

Portfiltrul e de 58 mm? Accerii nu include?
Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard, pitcher

de 58, portafiltru l am modificat la naked si nu prea a reusit design-ul, il tin pentru probe.
Quick Mill Silvano, Quamar Q13E, cosuri 7-14-17-21g  La Marzocco Strada, accesorii Concept Art, Gene CBR 101.

Aha, ok.
Acum am văzut ca am scris greșit. ...Accesorii nu are nimic? Tamper? Site? etc...
Saeco Poemia HD8423, Prolex Mini, Tamper Cafes Richard, pitcher

toate sunt schimbate cu accesorii de la Concept Art si le pastrez pentru urmatoarea achizitie.

Am trimis mp dar se pare ca nu s-a vazut. Se vinde fara portafiltru?

Mai este valabil anuntul ?

Este valabil dar se suspenda vanzarea pana procur accesorii, portafiltru, cosuri de 7g si 14g, latiera de 350ml si cantar cu o zacimala. Acum imi dau seama de greseala, pentru incepatori este f important sa aibe minimum de accesorii(ma gandesc si la un Mazzer de 64mm, discutam in pm).

Asa cum am promis, si accesorii. Urmeaza rasnita.
Nu ma grabesc, Strega este rezervata pana la sfarsitul anului, deci pot sa astept si eu.
Vine Mosul la Oradea [Image: smile.gif] ????

uitasem de timer, si un mic accesoriu pe care multi nu il folosesc, dar la mine mangaie grupul in fiecare zi [Image: smile.gif]
Nu, rasnita nu o vand, deoarece am luat-o de la un user drag mie.

(13-11-2016, 08:56)Mariano Wrote: uitasem de timer, si un mic accesoriu pe care multi nu il folosesc, dar la mine mangaie grupul in fiecare zi [Image: smile.gif]
Nu, rasnita nu o vand, deoarece am luat-o de la un user drag mie.

salut,mai este valabil anuntul?

da Gabriel, ai pm.

s-a vandut in afara forumului, multumesc pentru gazduire.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)