• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Prajitor Suceava?

Cunoaște cineva un prăjitor la Suceava ?
Vibiemme Domobar Super 2B PID , Eric Termometru , Mahlkonig K30 Vario , Kinu M38 , Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta)  , Hottop kn 8828p 2k , BWT bestmax SOFT | Coffee & Vending , Brewista Smart Scale 

Reply
Fane
Lelit PL81T + Kinu 47

Reply
sunt prajitor casnic, amator, non comercial. Smile
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Vario Home, Mazzer Major, Gene cafe cbr 101, prajitor DIY fluid bed cu TC4
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.

Reply
Pai el nu a specificat daca comercial sau casnic. Eu zic sa iti diversifici activitatea - ca nu e mare diferență intre ele. Eu promit sa cumpăr de la tine.
Lelit PL81T + Kinu 47

Reply
am vazut ca el nu a specificat nimic, dar am specificat eu, dupa ce m-ai nominalizat tu, ca sa stie care-i nivelul de asteptare. 

in alta oridine de idei, nu te fac si pe tine prajitor, ca tot esti din Suceava? [Image: smile.gif]
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Vario Home, Mazzer Major, Gene cafe cbr 101, prajitor DIY fluid bed cu TC4
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.

Reply
Ar trebui sa o punem de o asociere si sa facem ceva si pentru județul asta. Nu am mai băut o cafea in targ de vreo 3-4 ani.
Lelit PL81T + Kinu 47

Reply
daca intentionezi ceva ai din partea mea tot suportul. poate Bcc cauta un "teritoriu virgin" si de asta a intrebat pe forum. Smile

Reply
Ce/cine mai e virgin in ziua de azi.... Si daca vrei nu poti
Lelit PL81T + Kinu 47

Reply
Am frate care locuieste in Falticeni si l-am innebunit cu o cafea prospat prajita.Mare mirare , in tot judetul nu e un prajitor  [Image: sad.gif]
Vibiemme Domobar Super 2B PID , Eric Termometru , Mahlkonig K30 Vario , Kinu M38 , Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta)  , Hottop kn 8828p 2k , BWT bestmax SOFT | Coffee & Vending , Brewista Smart Scale 

Reply
Eu m-am obișnuit sa comand online asa ca.... Nu simt lipsa in mod special. Mai nasol e ca nu ai unde sa bei o cafea buna in tot judetul - sau eu nu am găsit locul ala.
Lelit PL81T + Kinu 47

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)