• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Posesorii de Gaggia sunt invitati la teatru

Daca invitatia asta era la cinema, nu o postam caci mi se parea banala.

Insa,

Datorita unei colaborari a importatorului Gaggia Romania cu teatrul Nottara, piesa Panica, se va juca in jurul unui espressor de cafea Gaggia Classic Smile

Cu aceasta ocazie importatorul s-a gandit la un cadou pentru forumul Espressoman, daca tot sunt asa de multi detinatori de Gaggia. Practic, toti cei care au un espressor sau o rasnita Gaggia, sunt invitati sa-si anunte pe acest topic dorinta de a primi una dintre cele 50 de invitatii pentru doua persoane la piesa Panica, pe parcursul lunii februarie fiind 4 reprezentatii, cu a caror orar voi incerca sa revin.

Semnatura celor care doresc sa vina, trebuie sa contina espressorul cu pricina. Pentru cei din tara care eventual au drum prin Bucuresti, va fi mai usor de programat abia cand vom sti orele exacte. Daca ne strangem mai multi forumisti, evenimentul ar putea fi transformat si intr-o degustare in foaier, ceea ce se va si intampla (banuiesc).

Va astept!
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Smile
Nice
Dip Dks65 || Nuova Simonelli Oscar 

Reply
Salut Liviu,
Foarte tare initiativa. Eu unul ma inscriu. Am o singura problema, legata de data. In perioada 01.02-08.02 sunt plecat si nu pot participa. Daca evenimentul are loc in alta zi a lunii, ma bag cu siguranta.
Expobar Brewtus IV - PID, Ceado E5P, VST 18g ridged, Tamper dinamometric Concept Art.

Reply
Cafea si teatru, o combinatie perfecta. Doresc si eu o invitatie.
Gaggia Classic |PID |OPV Modificat |Rancilio Steam Wand |15-18-20 gr. VST |Pitcher Motta Europa |Tamper Alex |Lelit PL043MM |

Reply
Posesorii de Classic au avut prioritate. De astazi invitatiile se duc catre toti posesorii de espressor sau rasnita Gaggia, indiferent de model. Imediat cum sunt disponibile datele spectacolelor din februarie, le voi publica si aici. Ideal ar fi fost sa fim cat mai multi, pentru o reprezentatie separata, insotita de o prealabila testare/degustare...

Inscrierea se face cu o postare in acest topic.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Salut. As vrea si eu o invitatie daca e inainte de 18 Feb
Expobar Brewtus IV + Kinu M68

Reply
Gata!
Primele doua date de spectacol certe sunt 6 si 19 februarie. Asadar, va rog sa confirmati la numarul de telefon al importatorului http://gaggia.com.ro/contact.php data pentru care doriti invitatia pentru doua persoane la aceasta piesa de teatru, precizand ca ati dat curs evenimentului de pe forum.

Vizionare placuta Smile

Reply
Cum fu la premiera Smile

Reply
Rainbow 
(03-02-2014, 20:31)Lyvyoo Wrote: Cum fu la premiera Smile
...si-a luat Paul acuarele
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Brikka|Aero Press|Anfim Lusso|Kinu M47F|Aillio R1 Bullet|.

Reply
Invitatia este valabila si in luna martie, datele de spectacol anuntate de Teatrul Nottara fiind 20 şi 28 martie.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)