Hello There, Guest! Login Register


Manual pentru Lelit pl62t

#1
Stie cineva de unde as putea descarca manual pentru Lelit Mara pl62T sau daca cineva are sa-mi transmita si mie .Intentionez sa achizitionez acest espresso si ma intereseaza sa citesc manualul inainte de a-l lua.Multumesc mult

Am cautat pe net peste tot si n-am gasit .Pe lelit.com la acest aparat lipseste manualul
Vibiemme Domobar Super 2B PID , Eric Termometru , Mahlkonig K30 Vario , Kinu M38 , Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta)  , Hottop kn 8828p 2k , BWT bestmax SOFT | Coffee & Vending , Brewista Smart Scale , French Press , Brewista Smart pour kettle , Chemex . 
 
Reply
#2
Daca e ca la PL41TEM, uita-l, nici nu iti trebuie.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#3
(18-10-2015, 18:10)Bcc Wrote: Stie cineva de unde as putea descarca manual pentru Lelit Mara pl62T sau daca cineva are sa-mi transmita si mie .Intentionez sa achizitionez acest espresso si ma intereseaza sa citesc manualul inainte de a-l lua.Multumesc mult

Am cautat pe net peste tot si n-am gasit .Pe lelit.com la acest aparat lipseste manualul

Aproape orice HX se comportă aproximativ la fel , exceptând niște leduri de culori diferite , pe care fiecare firmă le pune în diverse locuri pe carcasă .
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)
 
Reply
#4
Da , in mare asa este , as fi vrut sa aflu mai multe despre PID
Vibiemme Domobar Super 2B PID , Eric Termometru , Mahlkonig K30 Vario , Kinu M38 , Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta)  , Hottop kn 8828p 2k , BWT bestmax SOFT | Coffee & Vending , Brewista Smart Scale , French Press , Brewista Smart pour kettle , Chemex . 
 
Reply
#5
(18-10-2015, 18:36)Bcc Wrote: Da , in mare asa este , as fi vrut sa aflu mai multe despre PID

PID sunt făcute de aceeași firmă, Gicar, au comenzile și programarea identice , au deosebiri putine , exista unele espressoare la care se oprește service boilerul din tastele PID ( Rocket R58 , cred)
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)
 
Reply
#6
In cutia apratului... Smile Sau la export@lelit.com, daca fabrica e amabila.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#7
(18-10-2015, 22:48)Lyvyoo Wrote: In cutia apratului... Smile Sau la export@lelit.com, daca fabrica e amabila.

Sa nu fie prea tarziu '' in cutia aparatului ''...sper sa nu ma pacalesc [Image: confused.gif].Oricum m-au sunat cei de la lelit pentru facturare, bravo espressoman pentru ideea de a obtine discount-uri , tineti-o tot asa , poate extindeti ideea si la cafea
Vibiemme Domobar Super 2B PID , Eric Termometru , Mahlkonig K30 Vario , Kinu M38 , Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta)  , Hottop kn 8828p 2k , BWT bestmax SOFT | Coffee & Vending , Brewista Smart Scale , French Press , Brewista Smart pour kettle , Chemex . 
 
Reply
#8
(19-10-2015, 11:34)Bcc Wrote:
(18-10-2015, 22:48)Lyvyoo Wrote: In cutia apratului... Smile Sau la export@lelit.com, daca fabrica e amabila.

Sa nu fie prea tarziu '' in cutia aparatului ''...sper sa nu ma pacalesc [Image: confused.gif]...... poate extindeti ideea si la cafea

ideea e demult extinsa Smile iar ca sa nu te trompezi cu aparatele e bine dupa documentarea de tipul ,,care e tare''  sa iti faci lista cu modul tau de abordare si prioritatile procesului la care te inhami.
vorbesc din experienta pentru ca eu m-am trompat Big Grin
 // i-steel-1 , m7k-c83-r |T| cellini-evo-2 \\

                                                 
 
Reply
#9
Prajitoriile de cafea sunt aici http://www.espressoman.ro/forum/Forum-Pa...comunitate
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)