Hello There, Guest! Login Register


La Scala Butterfly -Pareri

#1
Salut, din dorinta de a face un upgrade am ajuns la urmatorul model : La Scala Butterfly Smile multa informatie nu am gasit despre el, decat ca e grup E61 si HeatExchanger , iar posesorii pareau foarte multumiti de espressor Smile - poza luata de pe coffeegeek


Attached Files Thumbnail(s)
   
Flair Signature PRO & Kinu M47
 
Reply
#2
Cineva? Smile O parere?
Flair Signature PRO & Kinu M47
 
Reply
#3
A fost una pe olx in craiova, pret bun dar necesita servisare, am vizionat-o eu si s-a discutat de ea acum cateva luni...

Parerile au fost foarte favorabile, la cat o dadea la 1000 lei multi m-au indemnat sa o iau eu, ca merita... dar eu neffind cu "tariile"... Smile
 
Reply
#4
(24-01-2017, 11:58)renatoa Wrote: A fost una pe olx in craiova, pret bun dar necesita servisare, am vizionat-o eu si s-a discutat de ea acum cateva luni...

Parerile au fost foarte favorabile, la cat o dadea la 1000 lei multi m-au indemnat sa o iau eu, ca merita... dar eu neffind cu "tariile"... Smile

Am gasit unul la 1600 lei, mi s-a parut super bun pretul...
Flair Signature PRO & Kinu M47
 
Reply
#5
Depinde in ce stare este... Confused Huh

Oricum pretul de noua mi se pare cam sarit... dupa ce am desfacut-o si am vazut ce e intr-una...
 
Reply
#6
Am inteles... si o alta recomandare la banii astia? Maine ar trebui sa ma duc sa vad espressorul [Image: xrkj7EA.jpg][Image: Ys5xtII.jpg][Image: FvdSbkQ.jpg][Image: YQ8Vkt1.jpg][Image: Rljq9ZJ.jpg]
Flair Signature PRO & Kinu M47
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)