Hello There, Guest! Login Register


La San Marco 85 Mini

#1
Salut!
Am gasit intr-un depozit vechi un espressor La San Marco 85 mini 100% functional si as vrea sa aflu mai multe despre el, din ce am gasit pe internet nu am aflat prea multe, doar ca ar fi fost fabricate 100 de bucati. Stie cineva mai multe despre el?
Multumesc!
La San Marco Mini 85
 
Reply
#2
arata ca un aparat cu 15 bari...oricum ar trebui sa il desfaci si sa vezi ce si cum dar incearca sa faci o cafa inainte....apoi baga niste sare de lamaie in el si vezi ce zice ....parca portfiltrul e cu sita presurizata nu poti sa pui mai multe poze?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#3
Acum sunt prin oras, imi cumpar niste Puly Puff si cafea. O sa mai pun ceva poze dupa ce il curat.

UP! Am revenit cu niste poze. O sa am nevoie de o garnitura pentru grup si un portafiltru cu brat pentru 7g, al meu e de dublu, de unde pot sa comand?
La San Marco 85 Mini pic
 
Reply
#4
(08-05-2017, 10:29)bs.ionut Wrote: Acum sunt prin oras, imi cumpar niste Puly Puff si cafea. O sa mai pun ceva poze dupa ce il curat.

UP! Am revenit cu niste poze. O sa am nevoie de o garnitura pentru grup si un portafiltru cu brat pentru 7g, al meu e de dublu, de unde pot sa comand?
La San Marco 85 Mini pic

http://piese-espressor.ro/index.php?rout...uct/search&search=san%20marco&description=true
eu de la ei am cumparat piese pt LA San Marco
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)