Hello There, Guest! Login Register


La Marzocco Linea Mini

#1
Salutare!

In cazul in care exista interes, intra la vanzare un Linea Mini de la La Marzocco.
Este in varianta black, a fost cumparat de nou acum app 2 ani ( am pe undeva factura, este produs in iunie 2019 ).
Folosit in regim casnic, 2-3 shot-uri pe zi. Momentan se afla la Artisan pentru o mentenanta, igienizare, reglare si remontare sita backflush. Vine insotit de toate accesoriile, site, portafiltre. Functioneaza impecabil.

Pret vanzare - 14.000 lei.[Image: z6Xk3HH.jpg][Image: K8gzWks.jpg][Image: ScgjiAP.jpg][Image: GNawdEz.jpg] lei.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#2
Salut,
Am încercat sa trimit mesaj privat, însă nu cred ca e activata mesageria.
Mulțumesc!
La Marzocco Linea Mini, Honne, Kinu 
 
 
Reply
#3
Salut.

Ti-am trimis un email.
Nu stiu ce si cum cu mesageria privata.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#4
Domne! De ce nu te-ai hotarat sa-l vinzi in Aprilie?!? 
Spor la vânzare!
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kinu M47S / Kribli-Grabli / Motta and Normcore tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 
 
Reply
#5
scuze pentru off topic... dar ai cumva in plan sa vinzi si Flat MAX-ul? Smile
Now: DC Studio / DC Mini, Weber EG-1 v2, Compak F8, Bravo Tools, Airscape
Past: Lelit, Compak E8, Kinu M47
 
Reply
#6
Salutare,
rezervat momentan pentru Eugen26.

@Flat Max - nu cred, mai sta minim 1 an cu mine.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#7
Mai este valabil anunțul?
 
Reply
#8
Salutare.
Momentan aparatul se afla in teste la Eugen.
Vom avea un "deznodamant" in curand.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#9
Salut!

Vanzarea s-a realizat in afara forumului, pretul final fiind 13,500.00 lei.

Multumesc pentru gazduire.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)