Hello There, Guest! Login Register


La Marzocco GS3-AV

#1
Am ezitat in a posta acest anunt, l-am setrs si l-am rescris de tot atatea ori, poate poate voi ramane cuminte in banca mea.
Il voi posta doar pe forum deoarece nu ma grabesc sa il vand si, daca acest lucru se va intampla, mi-ar placea sa ramana la unul dintre membrii activi.
Achizitionat de la importatorul local in iulie 2016, fara urme vizibile de uzura, in garantie, expresorul a fost utilizat doar de mine, in regim casnic pentru una-doua extractii zilnice.
Diferenta dintre modelele 2016 si cele din 2017 consta in faptul ca expresorul fabricat in acest an vine cu teva de abur izolata, fara acel manson negru din poza.

Pretul net 4900 Euro ( brut 4120 Euro+TVA).
Are toate accesoriile originale si va fi livrat doar in Bucuresti. 
Motivul vanzarii il reprezinta interesul meu actual fata de modelul GS3 cu valva conica.


[Image: XBniQy6.jpg]
 BUGSTER; Honne S; EK43S; Buckeye BC2; Kinu M47; Cafflano
 (Ex: LM-GS3/AV; PL41TEM; Expobar-DB; VBM-2B; Hottop-2k+; Flair; MK-Vario; MK-K30; Macap M4D; Kinu M68)
 
 
 
#2
Impresionanta bestie. Va fi norocos cel ce o cumpara.
Succes la vanzare!
Isomac Zaffiro, Kinu M47, Motta Black- 58 MM
 
#3
Nu e mai avantajos sa cumperi kit-ul de conversie?
 
#4
[off topic "ON"]: stau si eu si ma intreb, ce legatura au postarile #2 si #3 cu topicul in sine? Omul vrea sa vinda un espressor, s-a gindit bine ce face, iar apoi apar, conform traditiei locale, diverse postari cu comentarii pe margine, care nu sint la subiect.
Si acum nu aveti decit sa dati cu pietre in mine.
[off topic "OFF"]
LM GS/3 AV, Elektra Micro Casa Leva, MK ProM E, Lagom P-64 SSP HU, Kinu M47
 
#5
Scuze pentru comentariu! Asa este...nu am gandit prea mult cand am postat Sad
 
#6
astea nu par comentarii cu potential de flame. Smile
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)