Hello There, Guest! Login Register


Kit espresso

#1
Salut,
Vand urmatoarele in perfecta stare de sanatate:
- espressor Gaggia Evolution (cumparat Aprilie 2011 din Ro cu factura si garantie) - pret 600 lei (incluse site pentru 1 si 2 espresso, cele originale presurizate precum si inca 2 nepresurizate luate de mine)
- rasnita Lelit PL043MM (reglaj continuu - cumparata in Mai 2012 din Ro cu factura si garantie) - pret 650 lei
- tamper 58mm - bonus daca se iau amandoua de mai sus

Aparatele se pot vedea/testa/cumpara Smile in Chiajna/Ilfov, detalii aici
sau direct la telefon 0xxxxxxxxx.
Multam,
Mihai
 
#2
Tamperul este un Rattleware 58-Milimeter Round-Handled Tamper, Long.
 
#3
in cazul ca nu le vinzi impreuna, sunt amator pentru tamper - am mai discutat si la telefon...
multumesc,
________________________________________________________________________________________
Strega_mod(esp32)/ MaraX_mod(esp32)/ Sette_270/ Macap_m7/ prajitor_fluid_bed_diy_(4Kg/luna)
 
#4
(20-02-2013, 15:51)radudani Wrote: in cazul ca nu le vinzi impreuna, sunt amator pentru tamper - am mai discutat si la telefon...
multumesc,

Iar eu pt. rasnita.Si cu mine ai discutat la telefon,nu am primit raspuns.
Astept un semn ! (0xxxxxxxxx SM)
Mersi !
 
#5
(20-02-2013, 21:57)geosm Wrote:
(20-02-2013, 15:51)radudani Wrote: in cazul ca nu le vinzi impreuna, sunt amator pentru tamper - am mai discutat si la telefon...
multumesc,

Iar eu pt. rasnita.Si cu mine ai discutat la telefon,nu am primit raspuns.
Astept un semn ! (0xxxxxxxxx SM)
Mersi ! 

Pai mai gasiti un amator pentru Evolution ca sa le dau pe toate o data! Smile Atentie totusi ca preturile de mai sus sunt valabile numai daca le dau pe toate impreuna (caz in care tamperul e bonus) iar transportul nu e inclus in pret pentru cei care nu sunt din Bucuresti/Ilfov.
 
#6
Poti publica si preturile pentru varianta separata, poate gasesti un cumparator.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#7
(20-02-2013, 22:59)Lyvyoo Wrote: Poti publica si preturile pentru varianta separata, poate gasesti un cumparator.

O sa pun si preturile separate dar numai dupa ce imi cumpar automatul ca nu pot sa raman fara otrava zilnica Smile !
 
#8
Le-am vandut pe toate impreuna asa cum imi doream, se poate inchide/sterge acest topic, multumesc pentru gazduire! Smile
 
#9
Sa te vedem cu automatul la ce concluzii ajungi, comparativ cu ce ai avut pana acum. Rar vedem asemenea useri care sa renunte la espressor si rasnite bune pentru un automat Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#10
(28-02-2013, 17:28)Lyvyoo Wrote: Sa te vedem cu automatul la ce concluzii ajungi, comparativ cu ce ai avut pana acum. Rar vedem asemenea useri care sa renunte la espressor si rasnite bune pentru un automat Smile

Ei, cineva trebuie sa inceapa de undeva! Smile O sa revin (aici sau pe softpedia) cu impresiile "automate" Smile.
 
#11
Fac un topic special pentru tine in sectiunea Espressoare - "Motive pentru care preferati un espressor automat" Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#12
Nu merita pentru un singur ciudat! Smile
 
#13
http://www.espressoman.ro/forum/Thread-E...or-automat
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)