Hello There, Guest! Login Register


Gaggia Evolution (refurbished)

#1
salut,
am drum in Iasi pe 17-18 decembrie si, poate, cineva din Iasi cauta un espressor.
de ce Iasi, pentru ca nu cred sa am posibilitate de a'l trimite mai departe + banii cash pe loc (eu fiind de peste Prut).

din motiv ca nu am nevoie de el, vand Gaggia Evolution.
l'am desfacut eu bucatele si l'am curatat cu detergent de backflush si acid citric.
un video dupa toata treaba (in video e cu sita nepresurizata de la Classicul meu):


vine cu portafiltru si o sita presurizata.
pret 100euro.
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
#2
atasez cateva poze de astazi, cu starea generala si ce vine in set.
   

   

   

de asemenea, un shot din 17g de boabe in 27 secunde. iesire 36g de cafea:
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
#3
Salutare!

Ma intereseaza pe mine. Iti dau PM!
Rancilio Silvia,MeCoffee, Kinu M47, IMS 58 mm, PF Naked,Tamper CNC 
 
#4
inca disponibil
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
#5
pentru Iasi inca e deschis, ca mai am drum incolo Smile
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
#6
scadere de pret 85 euro.
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
#7
Salut,

Mai este valabil anuntul?
 
#8
da, il tin la oficiu pe post de espressor insa este mare probabilitatea sa megem pe un automat aici. lumea vrea one-button coffee.
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
#9
Salut! 
Daca mai e disponibil la urmatorul tau drum in IASI il iau eu.
 
#10
La fel si acesta, valabil in continuare?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#11
s'a dat inafara forumului, se poate inchide.
<< echipament La Marzocco Linea (Slayer mod), La Pavoni Europiccola, Mazzer, Sette, filtrare apa pro Brita Purity >>
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)