Hello There, Guest! Login Register


Gaggia Classic - Botomless portafilter & IMS Shower Screen

#1
Vand urmatoarele accesorii pentru un Gaggia Classic 2015:

1x Gaggia - Bottomless Portafilter - Bodenloser Siebträger - Portafilter + Basket LM/VST 17g / Black/Schwarz (http://www.cafe-kultur.de/collections/po...siebtrager)
1x IMS Gaggia Competition Shower Screen for Gaggia / Saeco IMS Duschesieb - Integrated Shower Screen Gaggia GA 200 IM (http://www.cafe-kultur.de/collections/po...duschesieb)

Produsele au fost achizitionate de pe cafe-kultur.de in ianuarie 2017, sunt nefolosite in cutia si ambalajul primit si se vand de preferat impreuna. Am primit cadou in pachet si o sita de la cafe-kultur care era pe portafiltru, asadar sunt doua site.
Pret: 350 RON + transport. Produsele se pot preda personal in Timisoara sau trimit oriunde in tara. Detalii la telefon 0xxxxxxxxx.

   

(Anuntul este pentru un prieten, deci va rog nu ma contactati in PM)
Expobar Brewtus IV, Quamar Q13E, La Spaziale Astro 12D, AeroPress, V60.
 
#2
Up
 
#3
Up
 
#4
Se potrivesc pe Gaggia Evolution?
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
#5
(10-03-2017, 16:12)razvanciobanasu Wrote: Se potrivesc pe Gaggia Evolution?

Salut. Nu stiu. Poate cineva mai avizat ne-ar putea spune. Cred ca cel mai bine ai putea sa masori ceea ce ai deja pe aparatul tau si iti pot da si eu niste dimensiuni mai exacte.
 
#6
Up
 
#7
Up
 
#8
Up. Rectific, sita de dus este doar pentru modelul Classic varianta old dinainte de 2015 (are diametrul de 50mm), asa ca nu se potriveste cu modelul din 2015 si dupa. Restul accesoriilor se potrivesc fara probleme.
 
#9
Up: a ramas doar PF naked + sita IMS.
Pret: 55 euro + transport.
 
#10
Mai este valabil anunțul?
Se vând și separat? Aș fi interesat doar de PF naked.
Dacă sun la numărul din anunț, pe cine caut?
Sunt din TM.
Mulțumesc.
 
#11
Si eu as lua sita de dus IMS. La ce pret este?
Gaggia Espresso Pure / Ascaso i-mini i2 / IMS basket / Naked Portafilter / Self-made tamper
La Pavoni Professional / Cafflano Kompresso / Kinu M47 Phoenix
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)