• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

De vanzare rasnita La Cimbali Cadet

Salut,

A venit timpul sa imi vind rasnita si sa trec la  o alta rasnita. Inca nu stiu la care dar  sunt in cautari.

Deci :
La cimbali cadet  , cutite de 64 mm care nu necesita inlocuire pentru o lunga perioada de acum incolo.
Rasnita a fost curatata saptamina trecuta , deci este in perfecta stare de folosinta.Are o granulatie uniforma.
Rasnita este cu dozator.

Are dozatorul taiat , iar capacul este crapat. Pentru mine nu a fost un neajuns pentru ca oricum macinam doar cit aveam nevoie dimineata.

Pret 450 lei

Attached Files Thumbnail(s)

Vibiemme Domobar Lever, Mazzer Super Jolly, Tamper Motta, ex.Gaggia Espresso Pure, ex.La Cimbali Cadet

Vezi unde faci saltul ca s-ar putea sa-l faci inapoi. Eu nu m-as grabi cu vanzare pana nu stiu exact ce iau.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Brikka|Aero Press|Anfim Lusso|Kinu M47F|Aillio R1 Bullet|.

Acum sunt setat pe mazzer super jolly.
Vibiemme Domobar Lever, Mazzer Super Jolly, Tamper Motta, ex.Gaggia Espresso Pure, ex.La Cimbali Cadet

Am uitat sa spun ca pretul este negociabil.

Merci

pret nou 400 lei

Se poate inchide ,

Multumesc,

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)