• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

De vanzare Gaggia Pure

Salut,

Pe scurt :
Gaggia Pure cu teava de Rancilio Silvia V2, presiune modificata la 9 bari,garnitura de grup schimbata in martie 2015 si picurator dublu din metal.Pozele nu sunt de cea mai buna calitate.
A fost decalcifiat, am folosit apa Bucovina.

Are o problema. Picura pe la teava de abur. Nu stiu din ce cauza. Il vand pentru ca am deja alt expresor si acesta sta nefolosit.

Are accesoriile cu care  a venit : tamper plastic, sita simpla si dubla. Eu sunt singurul proprietar avandu-l de nou.
Detalii pe PM.
Pret 300 lei sau cea mai buna oferta.

Attached Files Thumbnail(s)

Vibiemme Domobar Lever, Mazzer Super Jolly, Tamper Motta, ex.Gaggia Espresso Pure, ex.La Cimbali Cadet

(01-10-2015, 09:21)Daniel260 Wrote: Salut, Pe Scurt:. Gaggia Pure cu teava de Rancilio Silvia V2, presiune modificata la 9 bari, garnitura de grup schimbata in martie 2015 si picurator dublu DIN metal.Pozele Nu Sunt de CEA mai buna Calitate A Fost decalcifiat, am Folosit apa Bucovina. Sunt o problema. Picura pe la teava de abur. Nu stiu ce cauza DIN. Il vand pentru CA sunt deja alt expresor si acesta sta nefolosit. Sunt accesoriile cu grijă un venit: sabotaj plastic, Sita simpla si dubla. Eu sunt singurul proprietar avandu-l de nou. Pret 300 lei Sau CEA mai buna oferta.

In legatura cu aparatul. Suna-ma la 0727761660. Jiva
Gaggia Clasic,Fiorenzato F5

pret nou 250 lei
Vibiemme Domobar Lever, Mazzer Super Jolly, Tamper Motta, ex.Gaggia Espresso Pure, ex.La Cimbali Cadet

Sunt interesat.  Eu as prefera predare directa, preferabil dupa ora 17. Ne putem intalni?

Salut,

Ti-am trimis PM.

Merci

Buna seara,
S-a vindut.
Se poate inchide.
Stefu sa il stapinesti sanatos.

Ca sa-l putem inchide e nevoie de pretul final al tranzactiei, cf. regulamentului.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Pret 250 lei

Multumesc Daniel pentru urare (de asemeni pentru amabilitate si cafea).  Smile

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)