Hello There, Guest! Login Register


Craiova - Prajitoria Hedone Cafe - 20% discount

#1
[Image: AZZkqu4.png]

Prajitoria Hedone Cafe ofera 20% reducere pentru espressomani la cafeaua proaspat prajita, single origins sau blend!

Sortimente disponibile:

[Image: jXbkjxc.png]

*blend-urile sunt 100% arabica, exceptie cele doua cu steluta, care contin 23% respectiv 40% robusta.

UPDATE:

Sortimente de cafea de origine, recent adaugate in magazinul online Hedone:
 
Kenya Endebess Honey
Burundi Cup of Excellence
Costa Rica Don Chico
Honduras SHG
Indonesia Sulotco
Panama Esmeralda Premium SHG
Tanzania AA
Nicaragua Pacamara SHG

Enjoy fresh roasted coffee!

Discount-ul de 20% se aplica pretului afisat pe site www.hedonecafe.ro Pentru a intra in posesia reducerii, apasati „plaseaza comanda”, mergeti in cosul de cumparaturi unde completati campul destinat cupoanelor de reduceri cu textul  "espressoman".

Livrarea în Craiova este gratuită, iar pentru restul țării se trimite cu Urgent Cargus, coletul fiind asigurat pe tot parcursul transportului, până la livrare. Plata se efectuează prin Ramburs (plata la primirea coletului). Costul livrării standard al unui colet este de 17 lei/ kg. În funcție de greutatea coletului, costul poate varia. Acest cost este valabil în majoritatea localităților urbane și acolo unde există centre/ filiale Urgent Cargus, altfel curierul taxând kilometri suplimentari.
Livrarea pe teritoriul României este GRATUITĂ pentru toate comenzile mai mari de 200 lei.

Topicul de discutii Hedone se afla aici.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#2
Salut!
Pentru espressomanii care isi prajesc singuri cafeaua acasa, am pregatit urmatoarea oferta de cafea verde:

Kenia AA...........................................60 lei + TVA
Mexico Monte Azul............................60 lei + TVA
Ethiopia Yirgacheffe Mamo Kacha......80 lei + TVA
Columbia Supremo...........................50 lei + TVA
Columbia Excelso..............................50 lei + TVA
Yemen Mocha Matari........................160 lei + TVA
El Salvador.......................................50 lei + TVA
India Malabar Monsoon....................55 lei + TVA
Spirit of India...................................50 lei + TVA
Ethiopia Djimmah.............................45 lei + TVA

*Preturile afisate nu includ TVA. Nu se aplica discount-ul anuntat pentru cafeaua prajita. Pentru mai multe informatii si comenzi, ne puteti contacta la numarul: 0723626447
(de luni pana vineri in intervalul 08:30 – 17:00)
 
Reply
#3
Am vazut ca aveti reduceri la anumite cafele pe site. Se mai aplica la ele si reducerea de 20% pentru membrii forumului espressoman?
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
Reply
#4
Nu se aplică reducere la reducere..doar la celelalte produse care nu sunt reduse..
Izzo Alex Duetto III & Honne Slim /nivelator Bravo / Panthera Tamper by Milan/ IMS-uri.
 
Reply
#5
Ba se aplica. Doar ce am comandat.
Brasilia Club, Kinu Simplicity, Comandante, Kingrinder P0, Mignon Specialita.
ex: Gaggia Espresso, Color; Quamar T80, Macap M2D, Feldgrind 2.
 
Reply
#6
Nu am înțeles eu bine întrebarea, scuze.. Am crezut că se referă la cafelele care sunt deja reduse, de asta am zis că nu se aplică reducere la reducere..
Izzo Alex Duetto III & Honne Slim /nivelator Bravo / Panthera Tamper by Milan/ IMS-uri.
 
Reply
#7
Sa ii asteptam pe cei de la Hedone sa confirme. 

*Zonga, scoate te rog semnatura din Tapatalk pt ca o ai deja setata in forum si se dubleaza.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#8
Salut!
Discountul de 20% pentru espressomani se aplica si pentru produsele cu pret redus afisate pe site, fiind modul nostru de a va multumi voua, o comunitate frumoasa.
 
Reply
#9
Adică la voi se aplică reducere la reducere?
Izzo Alex Duetto III & Honne Slim /nivelator Bravo / Panthera Tamper by Milan/ IMS-uri.
 
Reply
#10
daaaaaaaaaa
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
Reply
#11
Da [Image: smile.gif]  Se aplica reducere la reducere, pentru voi, iubitorii de cafea proaspat prajita. In momentul de fata sunt reduceri la sortimentele de cafea de specialitate comercializate la 500 gr si 1 kg. Discountul pentru espressomani se aplica si la aceste produse. 

Atunci cand discountul pentru espressomani nu este activ si nu poate fi aplicat, anuntam in topicul dedicat http://www.espressoman.ro/forum/Thread-P...afe?page=4
 
Reply
#12
Salut, sunt intr-o delegatie in Gorj/Dolj si cam pe 10-11 cred ca ma intorc acasa spre Buc si trec prin Craiova.

Vreau sa trec pe la voi sa beau o cafea si sa cumpar niste cafea prajita/verde. Se poate cumpara si/sau bea cafea de la adresa din Craiova? intreb pt ca ultimele mele 3 incercari de a cumpara cafea in persoana nu s-au putut concretiza pt ca erau doar puncte de livrare cu comanda inainte prin telefon/mail.


PS: sper sa nu fie 11 ca e Sambata si nu aveti deschis, daca e sambata o comand vineri si mi-o ridica Renatoa si trec sambata pe al el.
 
Reply
#13
Daca nu ai raspuns in timp util si vrei, putem merge impreuna... ori la fabrica, ori la una din cafenelele din oras...
nu stiu daca ai telefonul meu ... Confused

PS: acum vazui ca e sambata cealalta... eu maine ma ducea pentru adaptorul de termometru oricum.
 
Reply
#14
(03-02-2017, 14:38)deenman Wrote: Salut, sunt intr-o delegatie in Gorj/Dolj si cam pe 10-11 cred ca ma intorc acasa spre Buc si trec prin Craiova.

Vreau sa trec pe la voi sa beau o cafea si sa cumpar niste cafea prajita/verde. Se poate cumpara si/sau bea cafea de la adresa din Craiova? intreb pt ca ultimele mele 3 incercari de a cumpara cafea in persoana nu s-au putut concretiza pt ca erau doar puncte de livrare cu comanda inainte prin telefon/mail.


PS: sper sa nu fie 11 ca e Sambata si nu aveti deschis, daca e sambata o comand vineri si mi-o ridica Renatoa si trec sambata pe al el.
@deenman: Salut!
Daca ajungi pe 10 februarie prin Craiova, ne poti vizita direct la fabrica, te asteptam cu drag Smile
Comenzile de cafea prajita/ verde pot fi plasate pe www.hedonecafe.ro, livram oriunde in tara, cu precizarea ca pentru cafeaua verde trebuie sa specifici in sectiunea de observatii, aceasta nefiind afisata pe website. Lista de preturi o gasesti aici: http://www.espressoman.ro/forum/Thread-C...0-discount
De asemenea, ne gasesti la numarul 0251 46 00 19 ( de luni-vineri intre orele 08:30 - 17:30).
 
Reply
#15
Salut,voua va functioneaza sait-ul Hedone sectiunea shop?La mine nu merge de vreo 3 zile
 
Reply
#16
Nici la mine nu merge pe pc.Am comandat de pe telefon.
 
Reply
#17
la mine merge. tocmai am pus in cos o rasnita Honne si doua kg Jamaica Blue Mountain Grade 1 Gold Cup Estate. sa incerc sa vad si daca merge finalizata comanda? Smile

windows 10, browser chrome
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
Reply
#18
Fane, nu m-am uitat in cosul tau (aveam si ceva Panama) dar doream sa intreb pe dantt daca achita cosul in caz ca merge Tongue .
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#19
Smile baloozzy,simpatic postul tau Smile Intru de pe i-pad,posibil sa am ceva probleme,multumesc de raspunsuri.
 
Reply
#20
Am incercat si eu sapt trecuta de pe win7/chrome si nu a mers. Am comandat de pe iphone. Pe ubuntu vad ca merge.
Brasilia Club, Kinu Simplicity, Comandante, Kingrinder P0, Mignon Specialita.
ex: Gaggia Espresso, Color; Quamar T80, Macap M2D, Feldgrind 2.
 
Reply
#21
Acum merge.
Brasilia Club, Kinu Simplicity, Comandante, Kingrinder P0, Mignon Specialita.
ex: Gaggia Espresso, Color; Quamar T80, Macap M2D, Feldgrind 2.
 
Reply
#22
Salut. Multumim pentru feedback. Ne puteti spune ce probleme ati intampinat?
 
Reply
#23
Pai aceleasi care le intampin si acum.De pe i-pad,versiune soft 10.0.2 ,cand vreau sa selectez cafeaua pentru comanda,nu functioneaza cand apas pe iconita.Pana acum,n-am avut problema asta de pe tableta,acelasi soft etc.
 
Reply
#24
aceeasi problema pe pc cu windows mai vechi (XP).
 
Reply
#25
Da,face figuri in continuare saitu'.Am mai incercat odata acum...O sa dau maine telefon sa comand.Deja devine enervanta chestia asta.
 
Reply
#26
Merge de pe laptop. Se pare ca sunt ceva probleme cu varianta de iPad.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
Reply
#27
salutare,
pui te rog lista inca o data? nu mai e valabil link-ul de pe dropbox. merci
 
Reply
#28
(17-03-2017, 01:23)bogdan_geor Wrote: salutare,
pui te rog lista inca o data? nu mai e valabil link-ul de pe dropbox. merci
Kenia AA...........................................60 lei + TVA
Mexico Monte Azul............................60 lei + TVA
Ethiopia Yirgacheffe Mamo Kacha......80 lei + TVA
Columbia Supremo...........................50 lei + TVA
Columbia Excelso..............................50 lei + TVA
Yemen Mocha Matari........................160 lei + TVA
El Salvador.......................................50 lei + TVA
India Malabar Monsoon....................55 lei + TVA
Spirit of India...................................50 lei + TVA
Ethiopia Djimmah.............................45 lei + TVA

*Preturile afisate nu includ TVA. Nu se aplica discount-ul anuntat pentru cafeaua prajita. Pentru mai multe informatii si comenzi, ne puteti contacta la numarul: 0723626447
(de luni pana vineri in intervalul 08:30 – 17:00)
 
Reply
#29
Salutare tuturor! A comandat cineva Mexico Monte Azul de la Hedone? Sunt curios cum e pentru ca vreau sa iau. Multumesc si cafele reusite va doresc!
Lelit PL41e with PID & shower screen IMS Competition, Kinu M 38, Anfim Best, Bialetti Venus, V 60
 
Reply
#30
...Multumesc frumos dlui Dragos si dnei Diana precum si intregului colectiv si pe aceasta cale ...pentru generozitate si intregul efort ... Big Grin  ... si confirm ca am primit si cea de-a doua transa de Jamaica - Blue Mountain ( 3kg ) impreuna cu " mostra de degustare ... Big Grin  ...  "  , + intructiuni de prajire... Big Grin  ... (  fericiti espressomanii care locuiesc in Craiova ... Cool  ... )



[Image: VSTE1PY.jpg]
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)