• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Comenzi de grup cafea - Timisoara

Sint doritori de cafea de la Sarkis Caffee, din Timisoara, acum inainte de Anul Nou? (am vazut in ceva post ca Mihai Honciuc mentiona 5 clienti din Timisoara, cu ceva timp in urma) As vrea sa incerc din cafelele laudate aici pe forum, dar 1 kg mi-e prea mult. Amatori?

Reply
da, eu Smile

Reply
Asta cam stiam Big Grin - hai, ca daca mai apare un amator cred ca sintem destui si putem muta discutia pe PM.

Reply
si eu vreau Smile
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola+PID, Mahlkonig Vario, La San Marco SM95, Kinu M68, cantar Brewista, V60, Aeropress, Hario mini  

Reply
Pai deci am fi trei - si la 300-400g medie presupun ca facem 1 kg. Mutam discutia pe PM? si daca mai e cineva curios si spune pina miine la 11 il includem, iar dupa 11 dam comanda?

Reply
Ati comandat deja ? M-as fi bagat si eu
Expobar Brewtus IV + Mahlkönig Vario

Reply
Ai PM de la mine
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola+PID, Mahlkonig Vario, La San Marco SM95, Kinu M68, cantar Brewista, V60, Aeropress, Hario mini  

Reply
Pana la ora aceasta nu am primit nicio comanda
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn

Reply
Uff..ce bine era daca gaseai un colaborator in TM.

Reply
Domnu Mihai vine si comanda dar Hawkie si Hateganu inca nu au spus ce fel de cafele doresc. Le-am trimis PM si nu au raspuns. Daca nu raspund pana maine sun si comand doar pentru mine si io_bri. Nu va speriati ramanem clienti fideli Smile.

Reply
Puteti sa scrieti aici comenzile, poate nu stiu sa umble cu mesageria privata
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Stiu toti ca am mai vb Smile. Hawkie a spus ce doreste mai este hateganu care probabil nu a avut timp sa intre pe forum.

Reply
Am facut astazi comanda maine ajunge. Va anunt imediat cum o ridic.

Reply
Acuma am ajuns si eu p-aci'
Se pare ca daca nu e 3g nu e nici caffee Smile
O sa dau si eu comanda numa' sa-mi revin ca, am fost in nordul tarii si p-acolo se bea tuica nu cafea :&

Reply
Ceva comenzi noi mai are cineva in plan ? Am cam ramas fara cafea buna.

Reply
eu o sa vreau cand se aduna lume pentru harmony
dar nu mai repede de o saptamana-doua...

Reply
Si eu vreau 300g Harmony - oricind se aduna destui.

Reply
Si eu vreau harmony dar mai am aprox 400g

Reply
M-as baga azi la o comanda... Mai e vreun doritor sa adunam macar 1kg. Eu as vrea 500g

Reply
nu mai ai deloc?
saptamana viitoare ma bag si eu dar mai repede nu prea...

Reply
ne adunam cativa pentru o livrare pe joi/vineri ?

Reply
Eu ma bag Smile

Reply
(27-01-2013, 16:16)io_bri Wrote: Si eu vreau 300g Harmony - oricind se aduna destui.

Big Grin
Lelit PL043MM + Gaggia Classic

Reply
alti doritori?

Reply
s-a inchis tura asta.

Reply
Voi comandati o data pe luna sau mai des, fiindca vreau sa ma bag si eu la o comanda de la Sarkis? Am vazut ca ati comandat in 6 feb, cam pe cand urmatoarea comanda?
Lelit PL043 + Gaggia Classic + Tamper inox 58mm cu suport Bezzera

Reply
As vrea sa ma bag si eu la o viitoare comanda pentru Timisoara.

Reply
Ma bag si eu la urmatoarea comanda
LeLit PL62T, Quamar Q13, Kinu M47, IMS Competition 17g ridgeless

Reply
Cine, cand mai comanda de la Sarkis ?

Reply
Pai a trecut o luna, deci ar cam fi timpul Rolleyes - daca se pune de o comanda pe sfirsitul saptamanii viitoare (pina atunci sint plecat) atunci va rog puneti-ma si pe mine la socoteala cu aproximativ 500g.
Lelit PL043MM + Gaggia Classic

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)