Hello There, Guest! Login Register


Comenzi de grup cafea - Timisoara

#1
Sint doritori de cafea de la Sarkis Caffee, din Timisoara, acum inainte de Anul Nou? (am vazut in ceva post ca Mihai Honciuc mentiona 5 clienti din Timisoara, cu ceva timp in urma) As vrea sa incerc din cafelele laudate aici pe forum, dar 1 kg mi-e prea mult. Amatori?
 
#2
da, eu Smile
 
#3
Asta cam stiam Big Grin - hai, ca daca mai apare un amator cred ca sintem destui si putem muta discutia pe PM.
 
#4
si eu vreau Smile
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#5
Pai deci am fi trei - si la 300-400g medie presupun ca facem 1 kg. Mutam discutia pe PM? si daca mai e cineva curios si spune pina miine la 11 il includem, iar dupa 11 dam comanda?
 
#6
Ati comandat deja ? M-as fi bagat si eu
Expobar Brewtus IV + Eureka Zenith 65 E
 
#7
Ai PM de la mine
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#8
Pana la ora aceasta nu am primit nicio comanda
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#9
Uff..ce bine era daca gaseai un colaborator in TM.
Expobar Brewtus IV + Eureka Zenith 65 E
 
#10
Domnu Mihai vine si comanda dar Hawkie si Hateganu inca nu au spus ce fel de cafele doresc. Le-am trimis PM si nu au raspuns. Daca nu raspund pana maine sun si comand doar pentru mine si io_bri. Nu va speriati ramanem clienti fideli Smile.
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#11
Puteti sa scrieti aici comenzile, poate nu stiu sa umble cu mesageria privata
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#12
Stiu toti ca am mai vb Smile. Hawkie a spus ce doreste mai este hateganu care probabil nu a avut timp sa intre pe forum.
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#13
Am facut astazi comanda maine ajunge. Va anunt imediat cum o ridic.
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#14
Acuma am ajuns si eu p-aci'
Se pare ca daca nu e 3g nu e nici caffee Smile
O sa dau si eu comanda numa' sa-mi revin ca, am fost in nordul tarii si p-acolo se bea tuica nu cafea :&
 
#15
Ceva comenzi noi mai are cineva in plan ? Am cam ramas fara cafea buna.
Expobar Brewtus IV + Eureka Zenith 65 E
 
#16
eu o sa vreau cand se aduna lume pentru harmony
dar nu mai repede de o saptamana-doua...
 
#17
Si eu vreau 300g Harmony - oricind se aduna destui.
 
#18
Si eu vreau harmony dar mai am aprox 400g
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#19
M-as baga azi la o comanda... Mai e vreun doritor sa adunam macar 1kg. Eu as vrea 500g
Expobar Brewtus IV + Eureka Zenith 65 E
 
#20
nu mai ai deloc?
saptamana viitoare ma bag si eu dar mai repede nu prea...
 
#21
ne adunam cativa pentru o livrare pe joi/vineri ?
 
#22
Eu ma bag Smile
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
#23
(27-01-2013, 16:16)io_bri Wrote: Si eu vreau 300g Harmony - oricind se aduna destui.

Big Grin
Lelit PL043MM/Kinu M47 + Gaggia Classic
 
#24
alti doritori?
 
#25
s-a inchis tura asta.
 
#26
Voi comandati o data pe luna sau mai des, fiindca vreau sa ma bag si eu la o comanda de la Sarkis? Am vazut ca ati comandat in 6 feb, cam pe cand urmatoarea comanda?
Lelit PL043 + Gaggia Classic + Tamper inox 58mm cu suport Bezzera
 
#27
As vrea sa ma bag si eu la o viitoare comanda pentru Timisoara.
 
#28
Ma bag si eu la urmatoarea comanda
ECM Synchronika Antracit, Eureka Olympus 75HS, Kinu M47
 
#29
Cine, cand mai comanda de la Sarkis ?
Expobar Brewtus IV + Eureka Zenith 65 E
 
#30
Pai a trecut o luna, deci ar cam fi timpul Rolleyes - daca se pune de o comanda pe sfirsitul saptamanii viitoare (pina atunci sint plecat) atunci va rog puneti-ma si pe mine la socoteala cu aproximativ 500g.
Lelit PL043MM/Kinu M47 + Gaggia Classic
 
  


Forum Jump:


Browsing: 2 Guest(s)