• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

Comanda cafea verde iunie 2013

Deschid lista acestui coop cu 10 kg la prima strigare.
Continuati.
Lelit PL41TEM + Mahlkonig Vario + Hario Mini Mill +  tamper full inox, prajitor GeneCafe

Reply
Iau si eu 10 kg .
LaMarzocco GS/3-AV, K30 Vario, Kinu M68, Hottop P

Reply
(28-05-2013, 13:55)raducarutasu Wrote: Iau si eu 10 kg .

Iau si eu 10 dar as vrea sa nu fie acelasi sortiment. Macar vreo 3 sortimente, se poate asa?
HX Bezzera BZ10 | Vario | Kinu M47 |VST | Reneka | Gene Coffee CBR-101 | Hario V60 dripper

Reply
sunt indiscret daca intreb ce comandati?
CLASSIC.GAGGIA | PID.COFFEE | CTRL.STEAM | PRNCLZR | OPV.BEZZERA | MNMTR | STMWND.V3.SILVIA | TRMMTR.GROUP | LED.NICHIA | 15.18.RGDLSS.VST | I-MINI.I2.ASCASO | 58.MOTTA | 500.MOTTA

Reply
(29-05-2013, 09:49)mirkios Wrote: sunt indiscret daca intreb ce comandati?

mirkios: inca nu se stie ce si de unde Smile
HX Bezzera BZ10 | Vario | Kinu M47 |VST | Reneka | Gene Coffee CBR-101 | Hario V60 dripper

Reply
Credeam ca vorbim de onghebrand.nl .
As lua
- Kenya AA Top
- Ethyopia Yrga Caffee

As fi vrut Costa Rica Tarazzu dar , cu regret , vad ca nu au .
Ma gandesc la Blue Mountain desi sunt regiuni diferite iar cafelele nu prea seamana !
LaMarzocco GS/3-AV, K30 Vario, Kinu M68, Hottop P

Reply
(29-05-2013, 15:15)raducarutasu Wrote: Credeam ca vorbim de onghebrand.nl .
As lua
- Kenya AA Top
- Ethyopia Yrga Caffee

As fi vrut Costa Rica Tarazzu dar , cu regret , vad ca nu au .
Ma gandesc la Blue Mountain desi sunt regiuni diferite iar cafelele nu prea seamana !

ti-ai luat HOTTOP ?!? DAAA ! FELICITARI, sa-l stapanesti sanatos !

de unde? cu ce costuri? cand intreb asta nu ma refer numai la pretul echipamentului ?

primele impresii ?

te rog, nu fi zgarcit cu informatiile !
CLASSIC.GAGGIA | PID.COFFEE | CTRL.STEAM | PRNCLZR | OPV.BEZZERA | MNMTR | STMWND.V3.SILVIA | TRMMTR.GROUP | LED.NICHIA | 15.18.RGDLSS.VST | I-MINI.I2.ASCASO | 58.MOTTA | 500.MOTTA

Reply
(29-05-2013, 15:29)mirkios Wrote: ti-ai luat HOTTOP ?!? DAAA ! FELICITARI, sa-l stapanesti sanatos !
Sa prajesti cu placere si sa-ti aduca numai satisfactii!
Mai multi te rugam sa ne vorbesti despre el. Sper ca nu astepti aceasta comanda ca sa te "joci" cu el.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Brikka|Aero Press|Anfim Lusso|Kinu M47F|Aillio R1 Bullet|.

Reply
Bravo Radu!
Desigur, poti face prezentarea intr-un topic separat, pe noua arie de prajire la care muncesc acum Smile
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Pentru Hottop-ul lui Radu am facut topic dedicat pe NOUA arie de Prajire acasa!!!!
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)