Hello There, Guest! Login Register


Comanda Harmony - luna iulie

#1
Doritorii sunt rugati sa posteze cantitatea precum si data preferata pentru prajire.
Eu doresc aproximativ 1 Kg. Mai ramane de completat restul de 1,5 kg.
Gaggia Classic |PID |OPV Modificat |Rancilio Steam Wand |15-18-20 gr. VST |Pitcher Motta Europa |Tamper Alex |Lelit PL043MM |
 
#2
cat costa kg? cu tot cu reducerea de forum
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#3
Kilogramul de Harmony costa 130 de lei, pret la care se aplica reducerea pentru forum, care e 10% din cate stiu, reducere care se poate aplica in cafea sau in bani, dupa preferinte.
Gaggia Classic |PID |OPV Modificat |Rancilio Steam Wand |15-18-20 gr. VST |Pitcher Motta Europa |Tamper Alex |Lelit PL043MM |
 
#4
ma bag si eu cu 250 de grame Smile data cand vreti voi
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#5
Ma bag si eu cu 500 grame, am vorbit azi la fata locului Smile
Lelit Bianca PL 162T, Lelit William PL 72, Concept-Art knock-box, Motta tamper stand, Espro Toroid pitcher x2.
 
#6
plusez cu inca 250 de grame,deci 500 in total ,ambalate separat
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#7
(19-07-2013, 17:02)chitsro Wrote: plusez cu inca 250 de grame,deci 500 in total ,ambalate separat
Bob cu bob, nu? Smile)
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#8
Hai ca m ai facut sa rad,deci mai avem nevoie de 500 de grame doar..
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#9
Am primit comenzi pentru cantitatea minima asa ca joi 25 .07 voi face amestecul , daca sunt si alti doritori astept comenzi pana joi ora 9.00 AM
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#10
Cafeaua este prajita si va asteapta , mai am disponibil extra inca 700g
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
#11
eu o voi lua luni.nu sunt in in tara,am rugamintea sa fie ambalata in pungi de 250 de grame
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#12
Eu pot sa trec sa o ridic maine.
Gaggia Classic |PID |OPV Modificat |Rancilio Steam Wand |15-18-20 gr. VST |Pitcher Motta Europa |Tamper Alex |Lelit PL043MM |
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)