Hello There, Guest! Login Register


Comandă grup lamacchinadelcaffe.com

#1
Am vorbit cu adiszep despre o comandă la http://lamacchinadelcaffe.com/

Noi ne luăm câte un portafiltru de La Pavoni, căruia urmează să-i decupăm fundul. Din ce am văzut acolo, pentru Europiccola millenium sunt piesele "tipo nuovo", iar pentru pre-millenium sunt "tipo vecchio".

Transport există la 14.5 eur (10-20 de zile, maxim 1 kg) și la 19.9 eur (1-5 zile). Eu cred că ne înscriem la cel de 19.9. Plus 3.05 eur pentru plata prin PayPal, plus transportul în România, pe care propun să-l împărțim.

Dacă mai vrea cineva să se alăture comenzii, este mai mult decât bine venit.
Dalla Corte Mina + Kit 58mm | M68, M47, Titan, Traveler, Simplicity, Phoenix | Bravo Tools | Europiccola + radiator
 
#2
Invers, alaturati-va voi comenzii care o fac acum, unde exista deja 9 musterii Smile
Cu voi, practic transportul tinde spre nesemnificativ.
Ati avut bafta, sincronizare perfecta :p
Este vorba de topicul cu garnituri Lelit Wink
 
#3
Cât costa portafiltrul pentru premilenium?
La Pavoni Professional (Pre-Millenium), Macap M5 and Dienes Moka
 
#4
Portafiltro cromo La Pavoni tipo vecchio Cod. 395305R - 72,90 €

Cred că ăsta e.

@renatoa - nu văzusem că e pe același site :Big Grin mersi
Dalla Corte Mina + Kit 58mm | M68, M47, Titan, Traveler, Simplicity, Phoenix | Bravo Tools | Europiccola + radiator
 
#5
Am găsit...
La Pavoni Professional (Pre-Millenium), Macap M5 and Dienes Moka
 
#6
Asta nu vi se brodeste, ce este diferit ? Confused Huh

Portafiltro fascino La Pavoni linea DOMUS - PUCCINO

La Pavoni mod. DOMUS - PUCCINO bottomless holder
Cod. 2953009

50 Euro si gata manarit...
 
#7
La Pavoni Domus este alt espressor. Există:

Portafiltro fascino cromo La Pavoni tipo nuovo Cod. 2953010 - 59,00 €, dar mi se pare cam în interior lăsată buza. Pentru sita simplă sigur e bine, doar că eu nu o prea folosesc.
Dalla Corte Mina + Kit 58mm | M68, M47, Titan, Traveler, Simplicity, Phoenix | Bravo Tools | Europiccola + radiator
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)