• Cafeaua, jumatate din motivul pentru care ma trezesc dimineata!
Hello There, Guest! Login Register

Caut espressor si cafea

Bună seara! Sunt nouă pe grup si as avea nevoie de ajutor! Am o ceainarie in Vâlcea, spatiul si afacerea imi apartine insa momentan am o chiriasa care va pleca in 2 luni. Va trebui sa ma ocup de afacere si caut un espressor bun cu rezervor mare, de preferat nou, intrucat il achizitionez pe firma. Chiriasa a mers pe Bristot, cu espressor in custodie. Sincer, mi se pare o cafea de 2 bani, publicitatea ce e de ea. Nu vreau sa depind de niciun brand. Mi-ar placea sa achizitionez cafeaua direct de la un distribuitor, la un pret de bun simt, nu de la cei care o aduc cu 8 euro/kg si o vand cu 25€/ kg. Cunoasteti pe cineva, care aduce cafea buna? Ce espressor ati folosit sau folositi, comercial vorbind, cu rezervor mare (avand ceainarie, fac multe ceaiuri)? Vă multumesc!!! Irina

Reply
Ce buget ai pt espressor si ce buget ai pt rasnita? 
Cafea doar proaspat prajita, evident - http://www.espressoman.ro/care-este-cea-mai-buna-cafea/
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Buna ziua,

V-am lasat un mesaj in privat!

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)