Hello There, Guest! Login Register


Cantar digital + bluetooth Acaia Pearl

#31
Pe okazii am vazut destul de multe, preturi intre 45 si 100 lei, unele descrise cu precizie intre 01gr -1000 sau chiar 2000 gr.
Lelit Bianca V2 | Giota Pro 83 | Niche Zero | Bravo tools | Duomo 8 | VST, IMS baskets | Kompresso/Krinder
Past: | Honne | G-iota 64 | Fiorenzato F64 EVO | Quamar T48 AUT | Rancilio Rocky | Rancilio Silvia V3 | Reg Barber Tall C-Flat |

 
 
Reply
#32
Cele de pe Okazii nu sunt reistente la apa.
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
Reply
#33
vorba lui Cosmin, Brewista ce are? face acelasi lucru si costa 40 lire in uk. de obicei transportul din UK e f ieftin catre Ro.
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
Reply
#34
Cele de pe okazii / olx nu sunt teoretic rezistente la apa. Dar daca doar le stropești, nu le scufunzi, adevarul e ca rezista cu brio. Am cumpărat vreo 4, cel puțin 2 le-am făcut bucăți intenționat. Sunt suficient de protejate si robuste. Nu s-a stricat niciunul pana acuma. Si la 35 de lei si daca se strica...
Evident ca acaia sunt altceva...
Bezzera Strega, Honne (stripped down)/Ceado E5P/Kinu M47, HUKY 500
 
Reply
#35
Eu am cumparat in iulie 2016 un Acaia Lunar de la CTS Group SRL destul de scump cu 1368 lei (250 Eur +TVA) tocmai in ideea de a avea garantie in Romania. Produsul este super Ok. Partea cu conectarea la telefon prin bluetooth mi se pare inutila cel putin pt preparare espresso. Este utila daca vrei sa cantaresti ceva intr-un vas care acopera displayul si poti vedea greutatea pe telefon. Sau daca vrei fineturi iti arata ceva grafic cu extractia/ timp.
 
Reply
#36
(09-04-2015, 23:28)cristian88 Wrote:
(09-04-2015, 22:52)VladP Wrote:
(09-04-2015, 18:09)coffeesnob Wrote: Scump Big Grin 
performanta si calitate nu poti primi pentru 2,50 lei!
Vlad Smile

un cântar care face același lucru costa 100 lei nu 550, 
Doar marketing,un jaf de cantar.sub 100 de lei are abatere de maxim 2grame.2grame+ ori - nu o sa-ti faca tie diferanta asa mare mai ales pe v60
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)