Hello There, Guest! Login Register


Bun gasit dragi espressomani

#1
Tongue 
Buna ziua si bine v-am gasit.

Sunt un fidel cititor al acestui minunat forum de foarte multa vreme. Astazi am decis sa ma si inscriu si cu aceasta ocazie sa ma prezint.

Numele meu este Dan si sunt pasionat de cafea de cand ma stiu, inca de pe vremea cand parintii mei spuneau ca nu e voie pentru ca este doar pentru oameni mari Rolleyes

Am citit multe despre cafea la viata mea iar dupa aparitia internetului si la noi am inceput sa cochetez cu idea de a face cafea de calitate si acasa. Din pacate din motive financiare am ramas cu cititul si cu visele mai bine de 10 ani pana am reusit sa achizitionez primul meu espressor. Asta se intampla in 2012 iar de atunci ma bucur in fiecare dimineata de cafelutele pe care mi le ofera al meu companion, un Bezzera Magica acompaniat de micutul Mahlkönig Vario home.

Sunteti o comunitate extraordinara si ma bucur sa fiu aici alaturi de voi!
 
Reply
#2
Bun venit ! Smile
Lelit Bianca V2 | Giota Pro 83 | Niche Zero | Bravo tools | Duomo 8 | VST, IMS baskets | Kompresso/Krinder
Past: | Honne | G-iota 64 | Fiorenzato F64 EVO | Quamar T48 AUT | Rancilio Rocky | Rancilio Silvia V3 | Reg Barber Tall C-Flat |

 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)