• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

5% reducere pentru rasnitele si tamperele dinamometrice Macap

[Image: macap-logo.jpg]

De astazi avem oficial reprezentant Macap in Romania, cu stoc inclusiv pe rasnite casnice. Este vorba despre Silmar, acelasi reprezentant in Romania pentru Gaggia si Lelit. 

Comunitatea Espressoman va beneficia de 5% reducere fata de preturile de lista din Romania si garantie 2 ani chiar si pe profesionale. Cu reducerea inclusa, rasnitele si tamperele dinamometrice existente pe stoc in Romania, au urmatoarele costuri:

- Orice rasnita Macap M4D sau M5D, primeste cadou un tamper dinamometric Macap (baza 57.5mm), in valoare de aprox. 450 lei

- Macap M2D (cu timer): 1320 lei
- Macap M4D: 2460 lei
- Macap M5D: 2200 lei
- Macap MC4: 1415 lei
- Macap MC7: 1950 lei
- Macap M7 900 R Manual, stepless, fara timer, cu dozator - 627E
- Tamper dinamometric Macap CPM 1, 57.5mm (14kg forta) - 447 lei
- Tamper dinamometric Macap CPM 2, 57.5mm (14kg forta) - 537 lei
- Tamper dinamometric Macap CPS (57.5 / 52 mm) - 1283 lei

La comanda se poate aduce orice model Macap, cu termen de livrare al fabricii italiene de aproximativ 6 saptamani. Orice detaliu tehnic se gaseste pe site-ul producatorului.

Conditia pentru a beneficia de aceste discount-uri este sa va adresati direct importatorului in Romania, certificand provenienta de pe Espressoman, prin completarea corecta si completa a formularului 1, din tabloul de reduceri, urmand sa fiti contactati de acesta in maxim 24h (VERIFICATI NEAPARAT SI SPAM-UL DIN EMAIL).
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Oare M2D Chrome la ce pret ar fi?
Prezent: Expobar Brewtus IV-R, MACAP M2D, Kinu M47, VST 15, Aeropress, French Press, Prajitor DIY
Trecut: GC PID (XMT7100+PT100), SW RS3

Reply
Intreaba-i in formular daca o au pe stoc mai intai..
Insa cromul este o optiune suplimentara, care costa, si nu vad de ce ar merita efortul prea mult, caci si cea neagra arata foarte bine in realitate, din ce am vazut la Coffee Lovers.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Sad 
Saptamana trecuta Macap M4D era undeva la 2300... Acum "reducerea" pentru comunitate este neglijabila fata de magazin... Sau tamperul cadou a adus si cresterea de pret!?

Reply
Nu s-a modificat vreo reducere sau pret la importator, de cand forumul a primit si tamperul dinamometric cadou.

Reply
(17-08-2016, 17:09)Lyvyoo Wrote: Nu s-a modificat vreo reducere sau pret la importator, de cand forumul a primit si tamperul dinamometric cadou.

Posibil ca eu sa fi retinut pretul de 2460 (fara tamper) de aici: http://www.espressoman.ro/reduceri-la-es...i-rasnite/ (sectiunea Lelit, Gaggia, Macap)... pe care il stiam mai mic decat cel de magazin. Scuze de eroare!

Reply
Corect, ai retinut tu bine, insa acum imi dau seama ca am omis la vremea respectiva sa sincronizez cele doua pagini, lucru pe care l-am facut acum. Oricum, ce scrie in link-ul tau e varianta 100% actualizata.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)