• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

15% reducere la prajitoria de cafea Guido Coffee

[Image: Guido_Logo_148x148.png]

Guido Coffee (adica Adi Simion, Flori Vlaicu si Paul Ungureanu) sunt noii parteneri ai forumului, oferind espressomanilor 15% reducere la toate cafelele de specialitate, proaspat prajite, din stoc.

Conditia pentru a beneficia de discount este sa precizati in momentul comenzii (personale la magazin, telefonice, pe site sau pe email) faptul ca sunteti membru al forumului Espressoman.

Site-ul prajitoriei este - http://www.guido.ro

Topicul Guido in forum, acolo unde va invit sa postati impresiile, este acesta.

Adresa: Str. Mihai Eminescu nr. 182 Sector 2 Bucuresti

Program: Luni – Vineri: 8:00 – 20:00 Sambata: 10:00 – 18:00 Duminica: inchis
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Surpriza de la Guido, de sărbători - discount-ul Espressoman se dublează, ajungand la 30% !

Conditia pentru a-l obtine este aceeasi ca de obicei, sa precizati ca sunteti din comunitatea Espressoman, asa cum scrie mai sus.

Valabilitate: pana pe 25 decembrie
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Guido, ca si altii de altfel, nu vand cafea verde;

oferta de cafea verde la prajitorii autohtoni se mentine subtire; n-am vazut promotii de sarbatori la cafea verde [Image: sad.gif]
Bezzera STREGA (PID grup, dimmer pompa, dataloger), rasnita Macap M7 (900rpm), site IMS, Hario V60, prajitor DIY cu Artisan

Reply
Se gandesc sa se afume numai ei. Tot cu gandul la noi  36
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Brikka|Aero Press|Anfim Lusso|Kinu M47F|Aillio R1 Bullet|.

Reply
(18-12-2015, 18:12)Lyvyoo Wrote: Surpriza de la Guido, de sărbători - discount-ul Espressoman se dublează, ajungand la 30% !

Conditia pentru a-l obtine este aceeasi ca de obicei, sa precizati ca sunteti din comunitatea Espressoman, asa cum scrie mai sus.

Valabilitate: pana pe 25 decembrie

Si cum se aplica codul promoţional la comanda pe site?
BZ10S PM//VH*Mahlkönig//15&18 Ridgeless*VST//PF naked//T.d.Concept-Art//man at work

Reply
Ca de obicei, nu au cod de introdus, ci precizezi userul de pe forumul Espressoman si reducerea aferenta, in sectiunea Mentiuni din modulul de comanda de pe site-ul http://www.Guido.ro ori telefonic, pe email sau direct la sediul prajitoriei.

Reply
Ca sa nu sun direct la ei, mai au discountul de 15% pentru membrii espressoman? A mai luat cineva recent?
Multumesc!

Reply
da, n-a disparut niciodata.
Expobar Brewtus IV | Ceado E37s | OE Lido E | VST 18/20g ridgeless | Tidaka 58.5 tamper

Reply
Mi-am luat ieri o Ethiopia Nano Challa cu reducere. La un pret de 50 de lei pe pachet reducerea este considerabila.
De dimineata am testat-o la Aeropress, este extraordinara. Felicitari!
Aeropress, Kinu M38

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)