• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

15% reducere la cafea proaspat prajita Sarkis

[Image: logo-new-big.png]

Utilizatorii inregistrati ai acestui forum beneficiaza de o reducere de 15% la achizitionarea cafelei proaspat prajite de la Sarkis Cafe. Sortimentele si datele de contact sunt disponibile pe site-ul prajitoriei, acolo unde se poate da si comanda.

Este obligatoriu sa precizati ca veniti de pe forumul Espressoman, pentru a nu interfera cu celelalte comenzi ale prajitorului.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Salut, Liviu.

Cum se obtine discount-ul de la Sarkis?

Eu de regula cumpar direct de la magazin din piata Gemeni.
Expobar Brewtus IV + Kinu M68

Reply
Precizează că esti membru al forumului, cand vorbești cu prajitorul.
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
Salut. Membrii forumului obtin acel cartonas cu cumparaturi de 30 de lei, la care ultima este gratis...sau pe langa acel cartonas se aplica si reducerea de 10%? Intreb pentru ca eu am doar cartonas, mereu am platit pretul intreg al cafelei, desi am mentionat clar ca sunt mebru al forumului.
Stima.
ECM Giotto HX/Expobar Office Pulser, Quamar M80 Electronic/Mahlkoning Vario Home I, tamper dinamometric Concept Art, La Marzocco Strada 18g

Reply
Cei din Bucuresti da, obtin si un cartonas, cei din tara nu. Reducerea de 15% se aplica tuturor. Probabil ca ti s-a acordat reducerea in cafea, nu in bani (330g in loc de 300g). Data viitoare specifica faptul ca vrei reducerea in bani.

Reply
Am rugamintea ca atunci cand veniti in magazin sa specificati ca sunteti dupa forum si ca doriti discountul in bani sau cafea . Eu sau fata de la magazin nu va putem tine minte pe toti , avem si alti clienti ce nu sunt dupa forum dar au cartonase , de aceea rog a specifica de fiecare data . Pe cei ce vin constant la o perioada de 1-2 saptamani in mare ii tinem minte cei ce vin mai rar , imi pare rau ,,,,
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn

Reply
Salutare. Reducerea pentru membrii forumului este încă valabilă? Văd ca threadul este mai vechi, din cauza asta întreb. Mersi.
Lelit PL41EM, Lelit PL043MMI, Tamper Dinamometric Concept Art 57.5mm, Portafiltru bottomless, Pitcher 350ml

Reply
Daca topicul exista in aceasta sectiune, inseamna ca si reducerea este valabila Smile

Reply
OK, scuze dacă întrebarea a fost stupida, dar nu știu exact cum stau lucrurile cu threadurile mai vechi. Mersi Smile
Lelit PL41EM, Lelit PL043MMI, Tamper Dinamometric Concept Art 57.5mm, Portafiltru bottomless, Pitcher 350ml

Reply
Pt comenzi online e valabila reducerea? Cat este curierul exact?
Brasilia Club;Gaggia Espresso; Quamar T80
Ex: Saeco Poemia, Gaggia Color, Dip DK30.

Reply
Reducerea este valabila , in Bucuresti livrarea este gratuita pentru comenzi de min 50 lei ( inclusiv reducerea ) si o fac eu . In tara livrarea se face prin urgentcurier iar pana intr-un kg suportati integral costurile de transport ( aprox 25 lei plus tva ) peste un kg in schimb platiti 11 lei plus tva .
EU NU LUCREZ PRIN BANCA CI NUMAI CU CASH .
Imi cer scuze dar sunt impotriva sistemului bancar ( am si eu o pasarica )

Later EDIT 2016:

NU SE MAI FACE LIVRARE LA DOMICILIU GRATUIT IN BUCURESTI . 
Bonusurile se acorda in continuare dar daca doriti cafea acasa conditiile sunt cele pentru toata tara , altfel va astept , in timpul programului, la magazinul din Piata Gemeni .

Reply
Precizare: treaba cu cartonasul de reduceri functioneaza doar daca te duci la magazin, nu si daca livrarea este facuta de prajitor.

Reply
mi se pare normal
Expobar Brewtus IV + Kinu M68

Reply
(18-03-2015, 21:38)honciucmihai Wrote: ...Imi cer scuze dar sunt impotriva sistemului bancar ( am si eu o pasarica )

Si fiscul nu va cere cont ca sa aveti un srl ? Smile

Reply
Ba da si am , dar il folosesc doar pentru a plati datoria la bugetul statului

Reply
Buna seara,

Liviu, te rog sa modifici postul nr.11 pt ca induce in eroare.  Am facut Duminica o comanda de ~ 57 Lei. Luni m-a sunat cineva de la Sarkis care mi-a comunicat ca transportul este ~ 20 Lei, chiar daca sunt din Bucuresti. 

Prin urmare, ceea ce a scris dl.Honciu mai sus nu mai este valabil.

Multumesc,
Saeco Poemia HD8325/79, Ascaso I-mini i1, Tamper Concept Art 53mm

Reply
Il asteptam pe Mihai sa clarifice si sa ne spuna ce modificam si in ce fel..

Reply
Modificarea consta in , este valabila de acum 1/2 de an , NU SE MAI FACE LIVRARE LA DOMICILIU GRATUIT IN BUCURESTI .
Bonusurile se acorda in continuare dar daca doriti cafea acasa conditiile sunt cele pentru toata tara , altfel va astept , 3in timpul programului, la magazinul din Piata Gemeni .

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)