• Bun venit pe forumul Espressoman
Hello There, Guest! Login Register

100 de useri!

Felicitari lui niknel, userul cu numarul 100 Smile))

Sincer, nu stiu daca mi-as dori 1000 de useri, fiind un forum specializat, dar faptul ca 100 de persoane si-au facut cont sa vorbeasca sau doar sa urmareasca discutiile despre cafea si espresso, e o performanta in Romania zilei de azi! Acum 4 ani, cand am inceput pe Softpedia, abia daca eram 5-6 insi rataciti...
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply
In primul rand felicitari tie pt. idee.
Ref. la un nr. f. mare de useri, nu cred ca e tocmai bine, acolo unde-s (prea) multi apar si "uscaturile".
Din pacate am observat ca sunt unii care se ocupa cu asa ceva, probabil ii amuza sa strice atmosfera placuta care este pe multe forumuri/topicuri.
Probabil cea mai buna varianta e una de mijloc, ca sa zic asa...
Lelit PL 41 TEM + Lelit PL 043 MM + pitcher + tamper Motta + tamper dinamometric Concept-Art, Kinu M-47

Reply
Si eu zic ca Sorin mai raruti ca-i mai dragut. Apoi ti-ar conveni sa apara "rataciti" cu creierul marketat sa te intrebe de Tasimo si sa se si laude cu supa lor. U know.
Anyway, buna ideea cu interviurile. Cred ca filmulete cu World of coffee ti-au dat de gandit.
A propos de asta poti face o sectiune unde sa fie pagini de bloguri, fb, etc ale userilor de pe forum pasionati de cafea. Fiecare are lucruri de impartasit, de invatat. Oamenii care sa aprecieze ceva de calitate vezi clar ca nu sunt multi pe plaiurile mioritice.
Gaggia Classic + rasnita Vario + Vst 18gr + pitcher Motta + set cesti cafea ;)

Reply
Buna idee. O sa deschid chiar azi un topic pe tema link-urilor utile!
Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30, rasnita manuala Kinu M47, VST 18g, Tamper Concept Art dinamometric, Tidaka Tamper Cube 

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)